1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownice do Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Danios0, Listopad 11, 2012.

1. Danios0

Danios0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich jestem tutaj nowy.Zaopatruję się w kierownice na której dobrze gra się w f1 2012.Znalazłem na allegro kilka ciekawych ofert ale nie wiem którą najlepiej wybrać.Do wydania mam do 250zł.Jeżeli ktoś grał już w f1 czy to w wersje zeszłoroczną czy najnowszą i ma doświadczenie odnośnie kierownic na których dobrze się gra to proszę o pomoc z góry dzięki ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    MadCatz, Logitech lub MS

4. Danios0

Danios0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Danios0

Danios0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dosyć nie dawno grałem w f1 2010 na pc na kierownicy tracer speeddriver pro promień skrętu 180 stopni i wszystko było ok później przesiadłem się na f1 2011 i na tej samej kierownicy grało się mówiąc delikatnie nie miło ponieważ przy około 130 stopniach skrętu bolid skręcał gwałtownie do oporu,nie chcę żeby tak było z f1 2012

6. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
  7. Danios0

Danios0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Szczerze nie myślałem o niej pewnie ze względu na wygląd a grałeś może na niej w jakąś wyścigówkę?

8. Muminek85

Muminek85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Grałem na tym bezprzewodowym "czymś" i stanowczo odradzam. Dobre na pięć wyścigów, potem zaczyna być niekomfortowo i zaczyna się kładzenie łap na poduszce, podłokietnikach i kombinowanie.

Wiele serwisów pisało, że to coś pomiędzy padem, a prawdziwą kierownicą i to powinno Ci podpowiedzieć co kupić.

9. Danios0

Danios0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nom od początku odrzuciłem tą kiere.Szukam czegoś co komfortowo pozwoli spędzić mi miłe godziny przed f1 ponieważ jestem jej wielkim fanem.Chyba kupie Madcatz 2 bo widziałem że ludzie grali i byli zadowoleni a i w dobrej cenie można kupić.Jak kupie i się przejadę to napisze jak wrażenia.Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje to czekam.

Wczytywanie...

Poleć forum