1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kierownice

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez dalmatynczyk, Kwiecień 9, 2009.

1. dalmatynczyk

dalmatynczyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej
    Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem kierownicy do xboxa. Z ofert jakie widzę, to są od Microsoftu i tu pytanie jaki ma ona kąt obrotu 180, 240 czy 270 stopni?? Kierownica logitecha, która ma 180stopni i jest słabym modelem, i najlepsza kiera to Fanatec 900stopni obrotu, ale cena 300dolarów z pedałami z sprzęgłem i H-shifterem, i tu pytanie czy ktoś ją testował jak się ona sprawuje na xboxie.
    Za tym konkretnym logitechem raczej nie przepadam, bo miałem lepszy model logiego momo racing do niedawna i byłem zadowolony lecz te 240 stopni to absolutne minimum.

Głównie interesuje mnie kąt obrotu kiery microsoftu, czy ma ona zasilacz w stylu tego od xboxa czy taki wkładany do gniazda bez zasilacza po środku kabla. Oraz najważniejsze czy dobrze leży ona na kolanach?? Czy koło kiery nie leży na nogach i uniemożliwia grę. To zamierzam sam za niedługo sprawdzić jak tylko spotkam w sklepie jakiś model który można "przetestować".

Z góry dzięki ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Kierownica powinna być przymocowana do blatu, wtedy jest efekt gania a nie trzymając ja na kolanach:DD

4. dalmatynczyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To wiem bo jeździłem do nie dawna w lidze simracing. Tylko nie wiedziałem jak ta kiera leży na nogach bo czytałem, że jest niby do tego dostosowana.

A jaki ma ona kąt obrotu (ta od microsoftu)??

5. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    270

6. romanobrodi

romanobrodi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    kierownica microsoftu dobrze leży na kolanach --> pod ich kątem została wyprofilowana i zaopatrzona w antypoślizgowy "bieżnik", zasilana jest z dwóch baterii AA, pedały podłączone są do kierownicy kablem; podczas obrotu nie wadzi o nogi, kieruje się wręcz wyśmienicie jak na tą klasę produktu; mocowanie do blatu zajmuję chwilkę, uchwyt jest mocowany oddzielnie --> do niego można później do woli doczepiać i odczepiać samą kierownicę; pozdrawiam

7. dalmatynczyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź ;) Trochę dziwnie to zrobili, że kiera zasilana jest zasilaczem, a do tego jeszcze 2 baterie do wysyłania danych do konsoli.

8. Mati_2006

Mati_2006 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam kierownice przymocowaną świetna sprawa dałem 380 zł kupiłem w Niemczech

Wczytywanie...

Poleć forum