1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kieszeń albo dysk

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mojer, Maj 30, 2011.

1. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Gram sobie radośnie na swoin Jasperze z hdd a tu komunikat "przetrzyj dysk szmatką". WTF przeciez gram z hdd...Konsola wisi. Uruchamiam ponownie dash się ładuje i przy probie wczytania profilu ciemność. Po wyjęciu hdd wszystko ok - konsola i dash się normalnie odpalają. W związku z tym mam zagwozdkę, jak mogę w warunkach domowych sprawdzić hdd.
    Moja kieszeń wygląda trochę specyficznie gdyż wejście do Xa jest skrzywione (tzn pod kątem) - nie wiem czy inne mają wtyk prosty.
    http://imageshack.us/photo/my-images/163/p1010047lc.jpg/ - zdjęcie wtyku w kieszeni
    Czy jest możliwość podłączenia dysku bezpośrednio do Xa bez użycia kieszeni....
    Jedno z dwóch jest walnięte kieszeń albo hdd....kiedyś pojawiał mi się błąd e68 ale wystarczyło kieszeń docisnąć i było ok. Teraz nie da rady

2. Lotnik421 Xbox One

3. mojer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeszcze jedna sprawa. Jeśli będę chciał sprawdzić dysk na bad sectory - to czy wystarczy że podłącze go pod satę i już mogę sprawdzać. Czy Pc nie nadpisze mi swoich danych w plikach rozruchowych dysku.... wtedy pewnie bym dysku już pod xem nie zobaczył

4. pirania36

pirania36 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    domu
    tak nie sprawdzaj pod windą jeśli już sprawdzać dysk to pod dos'em
    rozbierz kieszeń i podłącz na krótko do iksa bez kieszeni tylko sam kabelek i dysk i sprawdź czy trybi

5. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Ale dysk oryginał czy składak?

6. mojer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dysk składak; bevs przerabiany. Jeszcze na gwarancji

7. ViscaBarca91

ViscaBarca91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Każdy działać będzie tak samo ja bym brał ofertę pierwszą lub drugą.

9. mojer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kieszeń rozbebeszona podłączam stary dysk 20 giga, odzyskuje profil wszystko biega bez problemu. Zmieniam dysk na 250 i przy logowaniu do profilu wisi. Usunąłem profil z hdd i zapisałem go na kartę pamięci. I **** zawiesza się zaraz po połączeniu z profilem.
    Myślałem że profil jest uwalony ale na starym dysku biega. Wysyłam dysk na gwarancję i mam pytanie czy jest możliwość ocalenia gier zapisanych na tym hdd

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jesli mozesz dolozyc troche grosza to bez chwili wachanie polecam ci te dwa
    Dysk 250GB do Microsoft XBOX 360 kompletny NOWY (1622527909) - Aukcje internetowe Allegro
    DYSK W OBUDOWIE XBOX 360 FAT 250GB NAJTANIEJ GWAR (1632237760) - Aukcje internetowe Allegro

wieksza pojemnosc niewielkim kosztem dodatkowym

Wczytywanie...

Poleć forum