1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kijek Prawdy spełnieniem marzeń fanów South Park? - zobaczcie zwiastun premierowy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 4, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pierwsze recenzje South Park: Kijek Prawdy wskazują na wyjątkowo mocną produkcję. Fani serialu powinni być zachwyceni - wg wielu dziennikarzy scenarzyści stworzyli bardziej atrakcyjną historię, niż w większości epizodów kreskówki z ostatnich lat.

Teraz możemy przyjrzeć się premierowemu zwiastunowi gry. Tytuł w Europie dostępny będzie w sprzedaży już od najbliższego piątku.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Grać jeszcze nie grałem ale słyszę non stop pochlebne opinie na temat gry. Jedno co mnie martwiło to lęk przed tym by twórcą nie odbiło coś do głowy i nie próbowali tej gry podzielić na epizody jak to miało miejsce z The Walking dead.. Bałem się naprawdę bo Hype na South Park jest przecież duży bo fanów ma wiele.. więc tak sobie myślę jak będą pazerni na kasę to jeszcze podzielą tą grę na jakieś epizody (ale na szczęście do tego nie doszło!).

Wczytywanie...

Poleć forum