1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kila pytań na które nie znalazłem odpowiedzi.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez camileck, Wrzesień 7, 2013.

1. camileck

camileck Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. W temacie konsol jestem zielony ale wreszcie lepiej z kasą i przymierzam się do zakupu. Troszkę poczytałem i myślę nad takim czymś. NOWY XBOX 360 SLIM 4GB + RGH + LT3.0 GW24! POZNAN (3527573133) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. To dobry wybór? Jeśli nie, co polecacie? Sprzedający na tym forum ma same pozytywne opinie. Inna sprawa to czy będę mógł grać także w oryginalne gry z płyty? Bo gra przez internet odpada, to wiem, przeboleje. Kolejna sprawa, czy będę mógł w konsoli zamontować dowolny dysk 2,5'' czy nadal tylko ten od WD jak pisze w FAQ? Pytania wydają się banalne, jednak nie znalazłem nigdzie na nie odpowiedzi. Z góry dzięki za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Możesz kupować, nie zawiedziesz się, gra na xbl odpada jedynie na xlink'u możesz pograć. Oryginalne gry z płyt oczywiście że będziesz mógł odpalić, jak masz rgh tokażdy dysk do 2tb będzie działał :)

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

4. camileck

camileck Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki bardzo, a gdybym trafił na gre do przerzucenia na dysk, to muszę szukać jakichś konkretnych wersji obrazów czy nie przejmować się tymi dopiskami na przykład XGD3 itd.?

5. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jak masz rgh to pobierasz obraz iso z gra obojetnie jaka i konwertujesz programem np iso2god i wrzucasz to na dysk i grasz . Proste ;)

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    ISO to obraz ,który musisz przerobić pod rgh
    Możesz też pobierać gotowe już gry pod rgh, w formatach: GOD lub XEX.
    Dopiskami xgd 2, xgd 3 się nie przejmuj :D

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

7. camileck

camileck Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jeśli posiadasz RGH/Jtag to każdy dysk będzie działać,
    Ten tutek który podałeś dotyczy przygotowania dysku do nieprzerobionego xboxa

9. chrispy95

chrispy95 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    Mam dysk od laptopa w kieszeni którą podpinam kablem USB do Xbox'a. Dysk firmy Fujitsu, wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Wczytywanie...

Poleć forum