1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka banalnych pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mario10, Wrzesień 2, 2013.

1. Mario10

Mario10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam kilka pytań odnośnie Xbox Live, o którym nie mam pojęcia a przypuszczam, że każdy kto z niego korzysta bez problemu pomoże.

Mam X od kilka lat ale z racji, że lubię rpg więc raczej na live się nie pakowałem a teraz sytuacja się zmieniła więc chciałbym utworzyć konto i mam kilka pytań.

1) czy gamertag musi być taki sam jak moja nazwa w profilu konsoli ?

2) przez kilka lat zgromadziłem ponad 10 tyś punktów microsoftu czy je stracę ? bo z tego co widziałem to są zastąpione walutą. Powiem szczerze, że chciałbym tak się zalogować na live żeby ich nie stracić bo szkoda ich choćby na jakieś arcadówki je przeznaczyć

3) czy nadal lepiej jest ustawiać region na UK czy USA ? czy normalnie zalogować się na polski region

4) czy z racji, że pierwszy raz się loguje na Xbox live będę miał miesiąc konta próbnego i później mogę przedłużyć czy od razu muszę mieć kod na golda ?

będę wdzięczny za pomoc bo jak wspomniałem nie mam o nim pojęcia a już się kręcę w tym wszystkim :)

pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. byczku1998

byczku1998 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    1.nie
    2.Nie zrozumiałem, ale jezeli chodzi o te punkty g, a punkty microsoft to co innego
    3.lepiej USA
    4. Jak podasz prawdziwe konto(nie pamietam co) to masz 1 miech darmowego golda, lecz musisz odznaczyć gdzieś w opcjach subskrypcje.

1 osoba to lubi.
  4. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a to chyba coś pomieszałem z tymi punktami chodzi mi o te, które się dostaje za osiągnięcia w grach :) one coś znaczą ? i coś dają na live ? za które można kupować drobiazgi na live

już doczytałem, że te punkty za osiągnięcia są do niczego nie potrzebne :)

nie chciałbym czegoś namieszać przy logowaniu pierwszym do livea

dziękuję Ci bardzo za informacje

a powiedzcie mi jeszcze czy jakieś znaczące różnice między kontem pl a np USA są? bo wiem, że kiedyś były znaczne różnice a teraz czy jest to nadal ? bop live będzie mi służył żeby kupić jakieś arkadówki czy czasem zagrać mecz w fife i nic więcej :)

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    1.Nie Gamertag możesz zmienić dowolną ilość razy, pierwsza zmiana jest darmowa
    2.Nie stracisz punktów MSP zostaną one przeliczone na pieniądze np. 2000 MSP = 75zł
    3.Rejestr na PL
    4.Na początek masz miesiąc za darmo potem musisz wykupić subskrypcję

1 osoba to lubi.
  6. byczku1998

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    oMaczos, napisał że chodzi mu o osiagniecia w grach. Nie one zostaja i gdy ktos bedzie przegladal twoj profil bedzie widzial twoj wmiare ładny zdobyty wynik 10'ciu tysiecy. A gry kupujesz za płatne złotówkami Micro$oft Points, tak jak kolega podał 2000M$P=75 zł

1 osoba to lubi.
  7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    No nie sprecyzował dobrze pytania ale myślę ze ta informacja też mu sie przyda :)

1 osoba to lubi.
  8. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dziękuję panowie za info

tak to jest jak człowiek jest zielony :)

9. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mam jeszcze dwa pytania

1) jak działa wyszukiwarka gier na xbox live wchodzę daję szukaj i wpisuję np the elder scrolls skyrim chciałem zobaczyć demo i nie ma takiej gry :) tzn nie wiem czy jak będę miał golda to wówczas mam większe możliwości wyszukiwania czy po prostu nie wszystkie gry są tam umieszczone ?

2) czy jak będę miał konto gold choćby to 48 h czy mogę wówczas pobrać darmowe gry na miesiąc sierpień ?

10. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Trzeba mieć golda.

Może jej nie być na serwerze już. Gold nie zwiększa szukania.

1 osoba to lubi.
  11. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nick pierwszy raz jest darmowy (ale M$ cwaniacy bo zamiast ustawić nazwę jaką sobie wybraliśmy to generuje jakieś śmieszne np. mixcips69) Następna zmiana to 800Msp czyli teraz z 40-35zł

GOLD jeżeli chodzi o dema to daje tobie tą możliwość że możesz grać w nowości wcześniej o 1 tydzień.

48h to nie GOLD tylko przepustka do grania online, na tym kodzie nawet nie odpalisz aplikacji np. IE

1 osoba to lubi.
  12. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a widzisz a ja myślałem, że ten 48 godzinny kod to taki mini gold

Chciałem dostać za darmo miesiąc ale chcą ode mnie numery kart płatniczych a ja w necie tego nigdzie nie podaję więc olałem, doładuję zdrapką :) a szkoda bo jak mam mieć miesiąc za free to dlaczego mam podawać numery kart :)
    dlatego chciałem ten gold na miesiąc żeby sprawdzić czy się opłaca i czy się zarażę tym livem a tu takie kwiatki z tym są

dziwne te szukanie gier bo sporo z tych, które wpisałem w ogóle nie było a myślałem, że w tej wyszukiwarce będą wszystkie gry, a wpisywałem sporo znanych tytułów

a na marginesie nie jest tanio w MS arcadówki po 50zł , zmiana gametag 40zł trochę dużo

pozdro

13. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    M$yf to niedługo się bardziej zachłanny zrobi od Apple, jeszcze trochę i założenie konta na konsoli będzie wymagało podania karty płatniczej.
    Można założyć kartę wirtualną, u mnie w ing to koszt 20zł ale wtedy co to za impreza jak za tyle można kopić GOLD na miesiąc(punkty z allegro). Można z tego co wiem użyć darmowej wirtualnej karty w jakimś amerykańskim banku, tylko trzeba na nią wpłacić ~4zł -1$, jak dla mnie to za wiele zachodu a i tak nie pogram na swoim koncie, bo trzeba zakładać nowe bo ten miech to tylko przy zakładaniu konta jest. Jak już bym był takim desperatem by grac w MP na konsoli to kupił bym GOLDA na rok i w d.

14. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Robisz se rgh dual nand i masz opcje grania w arcade za free i na xbox live.

15. byczku1998

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    jeżeli do jakiejsc gry jest demo, to mozesz je pobrac nawet na silverze ;d A co do poytania o gre to ja zrozumialem, że chodzi Ci o te gry co mówili że są za darmo do pobrania. Mi sie wydaje że 48h golda to to samo co normalny gold. Bynajmniej ja nigdy nie odczułem róznicy na IE, na YT... nie wiem czemu takto kolega nie moze odpalić IE... ja miech temu miałem triala to odpalałem, łaziłem po necie ...

16. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sęk w tym, że ja mam te wszystkie dostępy internetowe i karty płatnicze, którymi można płacić w necie jednak ja ich nigdy poza bankiem ich nie podaję :)

a co do samych gier to myślałem, że tam są wszystkie gry np chciałem zagrać w demo the elder scroll skyrim albo borderlands zanim ją kupię a jej nawet nie ma w bazie wyszukiwania dlatego się zdziwiłem

Dziwne to jest wszystko bo zniechęciło mnie samo logowanie do live a co dopiero żeby zapłacić za usługę nie małe pieniądze, a jak sobie poszukałem w tych choćby arcade to ceny z kosmosu , jak jest jakaś w miarę spoko gierka to kosztuje powyżej 50zł więc nie mało, na każdym kroku kasa, kasa, kasa

17. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zrób se rgh i masz wszystkie gry arcade dcl za free.

18. byczku1998

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    zrób se przeróbke... ale nie pogra w live(moze jak sie nie przekona to przerobi). Niestety ogolnie gry na konsole są drogie. Tak dla pewnosci zaraz konsolke odpale i poszukam, może gdiześ jest skyrim ;P
    @EDIT@
    Rzczywiście nie ma :p Tak poza tematem polecam demówke UFC Undisputed 3, ********* :)

19. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    z tego co widzę to nawet nie trzeba rgh wystarczy lt3 i można działać na live

no do tanich nie należą jakby gra kosztowała zdecydowanie mniej to bym ich kupował kilka razy więcej :)

no skyrima brak ;)

Wczytywanie...

Poleć forum