1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka błędów czy ktos mi wogole pomoze ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bigggi, Wrzesień 27, 2011.

1. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema, mam taki problem, sciagnalem fife 12, wgral sie 13599 ( tak wiem ***** moglem nie wgrywac - tak jest to moj blad ), no i ixtreme sie cofnal. No to mysle sobie zczytam dvd keya i bedzie po klopocie wgram nowy fw, a tu lipka, dvd key nie chcial sie zczytac - innego zabezpieczenia nie bylo, na dodatek konsola teraz wywala blad e64. Ktos ma jakies rady co wogole moge zrobic? kupic nowej konsoli mi sie nie oplaca, bo teraz mam inne wydatki, cos tanszego ? mysle nad kupnem nowego napedu, ale czy bedzie on wspolpracowal z moja konsola poprawnie i czy bedzie dalo sie ten naped przerobic ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Oddaj ja najlepiej komus kto sie na tym zna puki sie jeszcze wlancza:)

4. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak wyciągałeś ten klucz? Wyczyściłeś napęd?
    Jeśli nie masz klucza i fw w napędzie to wyciągniecie klucza ~150-200zł

Wczytywanie...

Poleć forum