1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka dziwnych pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kussiek, Marzec 6, 2011.

1. kussiek

kussiek Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam do Was kilka pytań, trochę dziwnych:

1. Czy powinno się wyłączać Xboxa na noc?
    2. Czy może wystąpić pierścień śmierci od tego że za dużo gram i się np. przegrzał?
    3. Czy konsola się przegrzewa? Co ok ile godz powinno się robić przerwę żeby ją chłodzić?
    4. Czy powinno się wyciągać po wyłączeniu płytkę z napędu?
    5. Czy myszy rozmnażają się płciowo ? :))

Proszę o odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Pytania 1-3 - Rżnij ile wzlezie, jeżeli tylko Twoja konsola jest na gwarancji to nie widzę problemu. Konsolę zostawiałem już aby ściągała gry przez noc i nie było problemu.
    4. Zawsze zostawiam.
    5 -.-

4. Spike3221

Spike3221 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    1. Nie wyłączaj, marnuj prąd.
    2. Jeśli masz gwarancje to po co się pytasz
    3. Raczej nie
    4. Nie wyciągam ale słyszałem że tak się psują
    5. Sprawdź

5. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie wiem czy masz na myśli wyłączenie konsoli, czy odłączenie od prądu by nie była na czuwaniu. Na czuwaniu jak najbardziej, ale nie wyłączać wydaje mi się głupotą, a co do ściągania gier jest taka opcja, by po wyłączeniu konsoli gry normalnie dalej się pobierały (wtedy u mnie np mruga lampka na konsoli na zielono co jakiś czas), a jak skończy się pobieranie to xbox się wyłącza.

Nie wiemy jaką masz konsole, z jakiej produkcji itp, jeśli 2009 i wyżej to możesz grać do oporu i raczej nic się nie stanie, jeśli np 2006 starą no to lipa troche może być jak za dlugo ją 'potyrasz' ;)

Co do wyjmowania płytek - rób jak Ci wygodnie. Jednak pamiętaj, że po włączeniu konsoli płytka pochodzi przez chwile by napęd wykrył co to za gra, wtedy nigdy nie ruszaj konsolą, nie przestawiaj jej itp bo możesz uszkodzić płyte. Tak samo jeśli grasz z płyty bez instalacji na dysk, nie wolno konsoli ruszać bo inaczej płytka może skończyć swój żywot ;)

6. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    1. No, raczej tak, a po co miałby chodzić w nocy?
    2. Pewnie, że może, ale to głównie Falcony z 2008 i wcześniejsze, a teraz Jaspery i Slimy - hmm raczej nie
    3. Konsola się grzeje zawsze, ale bardziej gdy jest położona za blisko ściany czy też np. w ciasnej półce, jeśli masz dobry dopływ powietrza do niej, to możesz grać ile wlezie
    4. Obojętnie
    5. No comments

7. mevam

mevam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    5.lol pobiła mnie

8. beefree88

beefree88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Police
    1 Zostawiam na trybie czuwania.
    2 Takie ryzyko zawsze może wystąpić, to się nazywa "złośliwość rzeczy martwych;)". Z tym, jak już forumowicze pisali wszystko zależy od daty produkcji i układów na GPU.
    3 Zawsze jest taka możliwość, jeśli będziesz go użytkował w miarę racjonalnie to nie musisz się obawiać.
    4 Ja nie zawsze wyciągam i problemu nie mam, ale zawsze lepiej wyjąć jeśli zamierzasz go gdzieś przenosić.
    5 Nie śmieszne...

9. Favi413

Favi413 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1.Po co ma chodzić całą noc.
    2.Raczej nie, brak cyrkulacji powietrza = RROD.
    3.Nie przegrzewa się.
    4.Nie.
    5.Tak.

Wczytywanie...

Poleć forum