1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka fotek z Halo: Reach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez marek2fgc, Styczeń 20, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Strona internetowego sklepu to dość dziwne miejsce na znalezienie nowych fotek z Halo: Reach, no ale co zrobić. Jak to co? Jakość jest bardzo dobra, więc tylko oglądać.

I komentować, oczywiście...

Źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/51,95335,7474706.html?i=0

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Eeee...biedne to otoczenia niesamowicie. Wygląda jak zabytkowe Halo 1 podciągnięte do 720p(zresztą Halo 3 też takie było).

Modele postaci za to pierwszorzędne.Microsoft i Bungie się nie postarali.

4. radas210

radas210 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Stopa

Stopa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kiepsko. Zresztą zawiodłem się na H3, i tego nie dotknę. Dlaczego? Bo nie chcę znów mieć wrażenia, że strzelam z paintballa na piłeczki z gąbki. Ta seria nie ma dla mnie rozmachu, ani uczucia wojny. Równie dobrze mógłbym zagrać w symulator samolotu. Dwie godziny lotu, emocje te same. Trzy godziny lotu to emocje większe-można o grze zapomnieć, i jest ryzyko, że się nie wyląduje.

A w Halo? Nic, 3 godziny grania i masz uczucie przesytu. Tak, przesytu nUdy przez duże U ;p.

Zabijcie mnie, zbanujcie, wyślijcie mi Wii jako oznaka pogardy. Zdania nie zmienię.

6. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ehh... zaczynam głęboko wątpic czy Xbox jest w stanie wygenerowac grafike chociaz jak Unchrated 2.. (O god of war 3 nawet nie mowie), jezeli nie wyjdzie w tym roku zadna gra z grafika podobna do Unchrated 2 to chyba zaczne zbieraz pieniązki na ps3(Nie chcialem nigdy tego mowic ;( )

7. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tak dla ścisłości to Uncharted 2 technicznie jest gorszy od Killzone 2 moim zdaniem.U2 nadrabia stylem grafiki.Co nie zmienia faktu,ze obie gry wystawiają bardzo dobre świadectwo PS3.A KillZone to już roczna gra.

Nie pozostało nam nic tylko czekanie na Rage id ID Soft. i Crysis.Może oni potrafia zrobić to czego nie potrafi M$.

8. KonBoss

KonBoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    WaWa
    A czy przypadkiem gra nie jest w fazie tworzenia ? Po za tym, czego wy ludzie oczekujecie ...

9. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oczywiście,że jest w fazie produkcji.
    Tylko,ze Bungie jest znane z retuszowania screenow,które potem ni jak nie maja sie z wygladem rzeczywistym gry(vide Halo 3 i 640p).
    Jako fan Forzy pewnie dobrze wiesz o czym mówie.

Oczekujemy, żeby gra wyglądała na poziomie nie najnowszych już produkcji typu np. Killzone 2.

10. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nikt nie reklamuje Halo jako super hiper zaawansowana graficznie gre, do tego nie jest ona ukonczona...

To bzdurne gadanie, to tak jak porownywanie gran turismo z forza - bitmapy 2d vs obiekty 3d, ale nie, to wcale nie wazne, to gt jest lepsze :)
    A uncharted owszem, wyglada fajnie, ale to dzieki stylowi i odpowiedniej kolorystyce, a nie ogromnej, mitycznej mocy ps3. Bawiles sie kiedys plastelina? To pmysl o niej i wygladznie uncharted, zauwazysz roznice.

11. marek2fgc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Raikoh, skoro MS mówiło, że to będzie gra roku 2010 to niech to udowodnią.

12. x3finder

x3finder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra nie jest jeszcze gotowy. w sierpniu będzie miała selp jakości Halo

13. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    MS nie mus nic udowadnic-klienci udowodnia,ze to jest gra roku. Śmiało można załozyć,ze gra sprzeda sie w 6-8mln sztuk-patrzac z perspektywy premiery Halo 3.Skoro takie ODST sprzedało sie w 4,5mln a to tylko samodzielny dodatek.

Przy wersji beta Halo 3 Bungie też mowiło,ze w chwili premiery gra bedzie wyglądać rewelacyjnie-a wyglądało co najwyżej dobrze.
    OD czasu GoW2 nie było na X360 żadnego świetnie wyglądającego exclusiva.Ludzie sa po prostu spragnieni nowej jakości,albo chociaż powiewu swierzości-bo co druga gra to UE3 engine.A to po prostu widać.

P.S.
    Witaj Raikoh,nie widziałem Cie na forum z 1,5 roku.

14. WarDziU

WarDziU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biały Bór
    Nie będzie to gra z super grafiką. Coś mi się zdaje, że to ten sam silnik co w Halo 3. Mam racje?

15. Darknezz1

Darknezz1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Zgadzam się w 100 %. Xbox360 juz wykorzystał swoje możliwości w większej mierze i moim zdaniem już nie będzie za wiele gier , które zaszokują nas jeżeli chodzi o grafikę.

Zaproszenia na LOCKERZ>COM. Pisz gg: 10607701.

16. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Halo to Halo - nie musi dobrze wyglądać, żeby się sprzedać. Nie zawiodłem się na żadnej części, mam nadzieję, że z tą będzie tak samo.

17. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    i to ma być piękna grafika? Postacie są bardzo ładne, ale otoczenie pozostawia bardzo wiele do życzenie... :(

18. marek2fgc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    misiek8, jeżeli uważasz, że sprzedaż to najważniejsza cecha gry roku, to COD MW2 powinna byc gra roku 2009. Według mnie nie powinna być sprzedaż brana pod uwagę.

19. Adamus117

Adamus117 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    glol żal czytać te posty jak besztacie serię Halo dla mnie jest to najbardziej ********* gra na exa a najwięcej takich durnych wypowiedzi wychodzi z usy posiadaczy ps3(żal to mieć) Co do modern warfer 2 ta gra jest tak łatwa że wymaga 0 skila wciskasz lewy analog i lecisz a lvl dostajesz od ilości zabić a nie umiejętności jak w Halo. Więc Halo Reach zamiecie rynek 2010r.

20. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Zauważ , że ludzie tutaj piszą o tym co widzą , o grafice , a nie o samej grze.
    Dla mnie Halo to najlepsza gra na X'a(najlepszy EX). ODST mimo , że miało grafikę słabą , nadrabiała to wszystko klimatem i ciekawą fabułą. Gra miała epickie aspiracje , ale do tego wszystkiego zabrakło jedynie grafiki.
    Teraz niby poprawili grafikę , jednak z tego co pokazali , to nadal nie jest nowa , lepsza jakość.
    Wydaje mi się , że Reach może być najlepszą grą tego roku na X360. jeszcze coś tam Alan może namieszać , ale wydaje mi się , ze Halo będzie lepsze. ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum