1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka gier lub zamiana!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kiesler, Luty 22, 2010.

1. kiesler

kiesler Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Witam mam do sprzedania prawie nowe gry , żadnych rys
    *Gta IV episode from liberty city +kśiążeczka i mapa
    *Forza Motorsport 3 +kśiążeczka i jakiś kod płyta ma 2 płytki na jednej grasz a na drugiej można zainstalować dodatkowe samochody i trasy.
    *James Bond 007 ma dwie minimalne rysy ale to w niczym nie przeszkadza +kśiążeczka
    *Ojciec Chrzestny 2 +książeczka

Wszystkie gry mają oryginalne pudełka i sami proponujcie cene gry i jak ktoś weźmie wszystkie gry albo co najmniej 3 to dożucam też nową gry SAGA Tennis. Lub zamienie się za dysk np daje jakieś gry a mi ktoś daje dysk najbardziej mnie interesuje 60+giga ale najlepiej aby 120GB było.

Gry są otwarte zagrałem w nie kilka razy i już przerobiłem xbox'a a mi te gry nie potrzebne i leżą.

Wczytywanie...

Poleć forum