1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka informacji o Test Drive Unlimited 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez dawid813, Marzec 15, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Wygląda na to, że Test Drive Unlimited 2 rozgrzeje nas do czerwoności. W grze będzie bowiem świecić palące słońce Hiszpanii. Sam produkt ma być znacznie większy od poprzednika.

Drobnym strumyczkiem płyną informacje na temat Test Drive Unlimited 2. Dwa tygodnie po oficjalnym ogłoszeniu tego tytułu dowiedzieliśmy się, że jego akcja toczyć się będzie na hiszpańskiej Ibizie. Dla fanów latynoskich klimatów ta pozycja robi się więc jeszcze bardziej obowiązkowa. A w świecie gry dziać ma się sporo.
    Niech świadczy o tym chociażby fakt, że "dwójka" jest 2,5 raza większa od oryginalnego Test Drive Unlimited. Akcja przebiegać będzie przy akompaniamencie płynnie zmieniających się pór dnia i nocy. Dla urozmaicenia rozgrywki twórcy postanowili zaimplementować tryb kooperacji, w którym jeden z użytkowników prowadzi samochód, a drugi czyta mapę (problemem może okazać się to, że nikt nie będzie chciał być tym "drugim"). Eden Studios pracuje ponadto nad modelem zniszczeń pojazdów.

Przypomnijmy, że TDU 2 zostało ogłoszone na początku marca. Gra tworzona jest z myślą o pecetach, Xboksie 360 i PS3. Na razie nie podano daty premiery.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sirepox

sirepox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zatem czekamy. Pierwsza część dawała naprawdę dużo radości nawet tym graczom, którzy nominalnie za ścigałkami nie przepadają. Wolność ! Moim zdaniem to słowo klucz w pierwszej części gry. To ona sprawiała, że mogłem długimi godzinami jeździć po wyspie wpatrując się w widoczki i słuchać różnych stacji radiowych. Zatem czekamy.

4. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    @Up dokładnie.
    Nie lubie ogólnie samochodówek, ale wszystkie które posiadały otwarty świat brzydko mówiąc zaliczyłem. Ta wolność czy to w Burnout Paradise czy w pierwszej czesci Test Drive Unlimited sprawiała że zabawa była przednia a nie jak to w Forzy czy NFS Shift możemy zaliczać tylko kolejne trofea wyscigi itp itd.

Czekam rozgrzany do czerwoności :)

5. magia4liter

magia4liter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kościerzyna
    już nie mogę się doczekać, jedynka była super ciekawe co nam przyniesie dwójka..

6. Darknezz1

Darknezz1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Gdy przeczytałem , ze gra toczyc się będzie na Ibizie to myślałem , że odlecę.Zdecydowanie wg. mnie będzie to najlepsza wyścigówka pełna latynowskich klimatów, szybkich aut, pięknych widoków i świetnej muzyki.eh.....

7. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    2 na pewno będzie wymiatać. 1 przecież była świetna.

8. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    jedynka była słaba, więc może w dwójce się to zmieni...

9. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    Mało co z krzesła nie spadłem jak to przeczytałem . Zaleciało mi tu Wii...
    Nie wiadomo kiedy będzie premiera? Czy premiera na wrzesień nie jest już potwierdzona?

10. Thenat

Thenat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sopot
    Jeśli wyjdzie w tym roku to nie wiem skąd wezme na te wszystkie "Mast hef" gry pieniądze! Nie mogę sie doczekać!

11. sloma

sloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czesc pierwsza nie przypadla mi do gustu chociaz cala koncepcja gry byla dobra mam nadzieje ze poprawia to w drugiej czesci

12. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Część pierwsza była dobra, tylko wnętrza aut były ohydne. Lepiej, żeby w 2 się postarali i żeby dorównało Shift :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum