1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka konsol - połączenie przez VPN

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mesiavsh, Styczeń 8, 2010.

1. mesiavsh

mesiavsh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    Witam!
    Pilne poszukuję rozwiązania mojego problemu:

Ja i moi koledzy mamy w sumie pięć konsol. Dwie są zbanowane, dwie kolejne są też przerobione ale są jeszcze bez bana. Ostatnia jest nieprzerobiona. :D
    Wiem, że jest możliwość grania przez system link pomiędzy nimi, oczywiście offline w jednym domu - konsole + router.
    I teraz powstaje pytanie jak za pomocą protokołu VPN połączyć je ze sobą (czyli każdy gra w swoim domu) ale tak, żeby konsole nie miały fizycznego dostępu do internetu a widziały się tak jakby były z sobą połączone w system linku (jak po lanie). Nie mogą połączyć się z netem (XBL) bo na tych dwóch zbanowanych jest zdjęta blokada dysku i całą operację trzeba byłoby powtarzać a reszta też by owego bana na pewno dostała.
    Można przyjąć, że wszyscy jesteśmy wyposażeni w routery z obsługą VPN (dla przykładu netgear 614v9)
    Szczytem szczęścia byłoby takie skonfigurowanie routerów, żeby nie było konieczne stawanie dodatkowych serwerów na komputerach stacjonarnych a cala obsługa ruchu konsola-konsole była obsługiwana przez routery.

Jeśli ktoś już takie machinacje robił to niech z łaski swojej podzieli się ze mną swoją wiedzą.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Nie muszę chyba nadmieniać, że przekopałem google, fora i grupy dyskusyjne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rewaczek

rewaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tez jestem zainteresowany czy mozna po lanie na konsolki po rezac ?

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    po 1. zablokuj w kontroli rodzicielskiej dostep do xbox live
    po2.. uzyj leafa - tworzy wirtualna siec miedzu kompami albo xbox linka

5. Marcus_25

Marcus_25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Knurów
    Oczywiscie, da sie grac po lanie. Sam osobiscie mialem okazje pograc w HALO 3, podlaczajac konsole do rutera.

Wczytywanie...

Poleć forum