1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka newsów z Diablo 3- abonament, konsole, gra ukończona w 5h i ... mięsny jeż

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 15, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Abonament w Diablo III?

Czytaliście drobny druczek na pudełku Diablo III? "Mogą pojawić się dodatkowe opłaty za grę online i abonament". Powiało grozą.

Zdjęcie z mojej nowiuśkiej kopii Diablo III widzicie powyżej. Widać na nim tajemniczą, enigmatyczną wręcz informację, która pokazuje, że Blizzard zostawił sobie furtkę, by móc wprowadzić dodatkowe opłaty, a nawet abonament za korzystanie z usług online w Diablo III. Czy może to być abonament na całą grę? Jeżeli już mielibyśmy za coś dodatkowo płacić, to raczej nie za samą kampanię. Martwi mnie, że już teraz mówi się o abonamencie i opłatach.

Oczywiście słowem-kluczem jest tutaj "mogą", co znaczy, że wcale tak być nie musi. Z drugiej strony, jeżeli spojrzeć kto jest właścicielem Blizzarda...

Co o tym myślicie? My czekamy na komentarz wydawcy, ale czy oni cokolwiek wiedzą?

Diablo III - Blizzard nie dłubie przy konsolowym porcie

Pamiętacie, jak Blizzard ogłaszał, że mała grupka programistów eksperymentuje z Diablo III na konsolach? Podobno to było kłamstwo.

Dyrektor prac nad grą, Jay Wilson, zdradził, że plotka o eksperymentach z konsolowym portem Diablo III była zwykłą ściemą:

Mięsny jeż, Ty go w Diablo III ubijesz

Widać, że tłumacze Diablo III są na bieżąco z popularnymi tekstami z internetu. To świadczy o ich poczuciu humoru czy raczej w takiej grze miejsca na tego typu żarty nie ma?

Pewnie znacie piosenkę o mięsnym jeżu, która pojawiła się w jednym z telewizyjnych programów, a potem od razu stała się hitem polskiego internetu - powstało mnóstwo przeróbek, obrazków i tym podobnych rzeczy. Mięsny jeż dotarł nawet do Diablo III, o czym świadczy ten filmik

Ale to nie koniec "zabawnych" (co kto lubi) tekstów z sieci, które wylądowały w Diablo III. Jedno z osiągnięć to "co ja pacze?!" i polega na zabiciu jednego z unikalnych przeciwników. Czy tylko mnie wydaje się, że nazwa średnio pasuje do wymaganego zadania?

Waszym zdaniem tłumacze trafili w dziesiątkę, dodając takie teksty, czy raczej to pójście na łatwiznę? Wiecie, żart powtarzany setki razy przestaje śmieszyć i moim zdaniem tak właśnie jest w przypadku oklepanego "mięsnego jeża" i "co ja pacze" - chyba można było się bardziej postarać i sięgnąć po nieco ambitniejszy humor.

Diablo III ukończone w 4-5 godzin

Koreańczycy stanęli na wysokości zadania i już po kilku godzinach niektórzy z nich kampanię Diablo III mieli za sobą.

Nadszedł wreszcie dzień, na który miliony graczy czekały z uginającymi się ze zniecierpliwienia i ekscytacji nogami. Diablo III trafiło do sklepów na całym świecie. Niektórzy finałową batalię mają już za sobą - i wcale nie potrzebowali do jej zwycięskiego zakończenia (jak i całej gry) wiele czasu.

Jak donosi Dsogaming, koreańscy gracze potrafili ukończyć Diablo III w 4-5 godzin na normalnym poziomie trudności. Dokładnych statystyk rekordzisty serwis nie podaje, ale wynik robi wrażenie. Pamiętajcie, by podzielić się swoim czasem gry w naszym, jakże wymownie nazwanym, dziale czasgry.gram.pl. Na razie w karcie Diablo III nie ma żadnych rezultatów, ale jesteśmy pewni, że już wkrótce będzie ona wypełniona po brzegi.

zdjecie ubitego diablo znajdziecie poniżej
    SPOILER- http://oi46.tinypic.com/jky8w9.jpg

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ale ****ie tą grą, opanujcie się!!

4. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    u mnie w mieście jak otworzyli Empik to po godzinie wszystkie egzemplarze były wykupione

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A mnie ten hype bawi, mało tego, sam mi się udziela, wczoraj oglądałem przez kilka godzin, po 20tej stream z przygotowań do premiery na tvgry.pl, bardzo fajny klimat, wspominkowy, do pogadania, babulenia, aż się samemu zachciało zagrać, mimo iż ta seria mnie nie interesuje :p

1 osoba to lubi.
  6. dejm

dejm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    też nie jestem wielkim fanem serii, ale cała ta atmosfera i zamieszanie wywołane premierą sprawia, że mam chęć biec teraz do sklepu i walczyć o ostatnie egzemplarze o ile takie pozostały ;)

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    'Mięsny jeż' i 'Co ja pacze' są miłym ukłonem w stronę Polaków, co nie zmienia faktu, że jest to 'wycelowane' tylko w tą... głupszą cześć społeczeństwa.

NA ŚMIERĆ ZAPOMNIAŁEM, ŻE BLIZZARD NALEŻY DO ACTIVISION. Jeśli wprowadzą tam abonament, to... ludzie ich zabiją :D

Smuci fakt, że przejście D3 jest możliwe w 5 godzin, przecież to śmieszne. RPG w 5 godzin... Jak Skyrim był zdecydowanie za długi, tak to jest po prostu śmiech na sali. 80 godzin to minimum, jakiego wymagam od tego typu gry. No cóż...

3 użytkowników lubi ten post.
  8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Diablo to nie jest RPG...

9. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Na to bym nie patrzył za bardzo, bo to był zapewne speedrun. Oglądałem streama tvgry i oni w 5 godzin ukończyli tylko 1 akt :)

Smuci jedynie szybkość nabijania leveli, na innym streamie kolesie latają już z 50lvl a grają jakieś 10-15h :(

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    W sumie nie dociekałem, nadal można nabijać tylko do 99 poziomu?

No to RPG akcji, sens zrozumiałeś.

11. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    do 60...

12. LeonSkennedy

LeonSkennedy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tomaszów Mazowiecki
    jak tylko do 60 ? to pewnie zostaną wydane jakieś dlc , muszą bo jak nie to się wpienie ;d

13. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  14. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    CO!? SERIO!? Bez komentarza, jak oni mogli...

15. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    "Mięsny jeż" tekst rodem z gimnazjum, a nie z poważnej produkcji [​IMG]
    Gdyby to było w jakiejś podrzędna firma, ale Blizzard ...

16. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    W grach Blizza moby od zawsze miały nazwy podchodzące z humorem, nie wiem skąd ten facepalm. Możecie ją hejtować, ale jej kultowości i tak nie zabierzecie :p

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  17. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Uwaga! W Diablo 3 jest błąd, który może kompletnie popsuć Wam grę

Najwyraźniej tyle lat prac nad grą nie wystarczyło, aby była bezbłędna. Blizzard rozkłada ręce i prosi o cierpliwość.
    Błąd o numerze kodowym 3006 pojawia się w sytuacji, kiedy gracie Łowcą Demonów i próbujecie dać swojemu towarzyszowi, templariuszowi, tarczę. W efekcie, gra Was wylogowuje, a następnie nie pozwoli się z powrotem zalogować.

Tak, dobrze przeczytaliście: daj templariuszowi tarczę, a nie będziesz mógł dalej zagrać.

Blizzard póki co nie rozwiązał błędu, prosi aby po prostu tej tarczy templariuszowi nie dawać. Najlepiej, aby żadnego ekwipunku mu nie dawać. Podobno problemy wywołuje sytuacja, gdy próbujemy wręczyć tarczę templariuszowi, zanim zaakceptujemy go jako naszego towarzysza. Najwyraźniej jest nieco nieśmiały.

Problemy z serwerami na początku to normalka w tego typu premierach. Ale coś takiego? Czuję, jakby na naszych oczach umierała legenda o "jakości Blizzarda".

18. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    hahaah w tym filmiku jest znajomy z Otwocka :D co wywiadzie się wypowiadał ale zbieg okoliczności ;P heheheh

ale ceny podskoczyły 200zł :O

19. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Poczekam sobie na tego triala co ma być za miesiąc dostępny i zobaczę czy wsiąknę :D

20. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    He he. Chyba chcieli zgapić pomysł od DICE ale wyszło zdecydowanie gorzej :D

Przejście d2 z odpowiednim EQ możliwe było w 10 minut i co? Jakoś nikt nie płakał z tego powodu...

Wczytywanie...

Poleć forum