1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka niejasnosci proszę o pomoc

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mklewy, Luty 1, 2011.

1. mklewy

mklewy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Przejrzałem wszystkie wpisy dotyczące banów i nie wyjaśniło mi to kilku dla mnie istotnych spraw.
    Przechodząc do sedna posiadam xboxa 360 premium 60 kupioną 12.2008. Była to wersja z liteonem który wtedy był nie przerabialny więc wsadzono mi do niego napęd samsunga i zflechowano na ix 1.4. całkiem niedawno by grać w ac:b musiałem przerobić znów konsole na lt+ więc porozklejany zmieniono mi napęd.
    Więc pytanie :
    1. Czy jeżeli kupie niesflaszowany napęd liteona i będę go przełączał podczas gry po necie na oryginałach wszystko będzie okej?
    2. Jeśli podłącze się do neta aby pograć na sflaszowanej konsoli i odłączę dysk twardy (stworze nowy profil do neta na pendrive, chyba tak można?) to jeśli dostane bana i podłącze go ponownie dalej grozi mi zniszczenie sawów i profilu?
    3.Nigdy wcześniej nie podłączyłem konsoli do neta a minęło już ponad 2 lata od kupna to dalej mogę się zarejestrować i mieć te dwa miesiące grania za darmo(na 2 różnych kontach)?
    4. Czy to prawda ze Fable 3 nawet przy wyłączonym necie mogło mi oflagować konsole?
    5. Aha jeszcze co do dysku czy gdybym z nim grał i dostał bana to prócz uszkodzenia zapisów i profilu (oczywiście chyba na mojej zbanowanej konsoli dalej by działały tak?) dysk byłby zablokowany i trzeba by go było odblokowawywać czy to już nieaktualne?
    6. I jeszcze jedno czy mogę samemu przywrócić orginalny stan tego napędu samsung i używać do gry na oryginałach, czy skoro tam był liteon to nie mogę mieć niesflaschowango samsunga?
    Z góry dzięki za poświęcony czas i odpowiedzi
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. mklewy

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    i jeszcze dodam ze nie oszczędzałem się i grałem we wszystko przed premierą w sprawdzone niesprawdzone gry agbx porostu nigdy nie podłączałem konsoli do neta więc gier nie sprawdzałem i grałem jak leciało

4. Klocek

Klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Trudno powiedzieć, to znaczy - jeśli nie masz bana to chyba wszystko będzie okej(nie jestem pewien), jeśli jednak masz już bana to zmiana napędu na niesflashowany nic nie da.
    Bodajże można instalować gry na pendrive, jeśli posiada odpowiedniego soft'a. Jak jest z profilem - nie mam pojęcia.
    No jasne ;)
    Chyba tak, ale głowy uciąć nie dam.
    Nie mam pojęcia.
    Na sflashowanym napędzie nadal możesz odpalać normalne gry ze sklepu.

5. mklewy

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To ja wiem ale ja bym chciał go odflaschować ze tak powiem żeby zamieniać napędy tj: na niesflasowanym net na orginałach a na sflaschowanym reszta gier kopi
    Dodam jeszcze dla ścisłości nie mam bana
    Dzięki ale wiele pytań wciąż zostaje bez odpowiedzi proszę o dalszą pomoc

6. mklewy

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Przejrzałem wszystkie wpisy dotyczące banów i nie wyjaśniło mi to kilku dla mnie istotnych spraw.
    Przechodząc do sedna posiadam xboxa 360 premium 60 kupioną 12.2008. Była to wersja z liteonem który wtedy był nie przerabialny więc wsadzono mi do niego napęd samsunga i zflechowano na ix 1.4. całkiem niedawno by grać w ac:b musiałem przerobić znów konsole na lt+ więc porozklejany zmieniono mi napęd.
    Więc pytanie :
    1. Czy jeżeli kupie niesflaszowany napęd liteona i będę go przełączał podczas gry po necie na oryginałach wszystko będzie okej?
    2. Jeśli podłącze się do neta aby pograć na sflaszowanej konsoli i odłączę dysk twardy (stworze nowy profil do neta na pendrive, chyba tak można?) to jeśli dostane bana i podłącze go ponownie dalej grozi mi zniszczenie sawów i profilu?
    3.Nigdy wcześniej nie podłączyłem konsoli do neta a minęło już ponad 2 lata od kupna to dalej mogę się zarejestrować i mieć te dwa miesiące grania za darmo(na 2 różnych kontach)?
    4. Czy to prawda ze Fable 3 nawet przy wyłączonym necie mogło mi oflagować konsole?
    5. Aha jeszcze co do dysku czy gdybym z nim grał i dostał bana to prócz uszkodzenia zapisów i profilu (oczywiście chyba na mojej zbanowanej konsoli dalej by działały tak?) dysk byłby zablokowany i trzeba by go było odblokowawywać czy to już nieaktualne?
    6. I jeszcze jedno czy mogę samemu przywrócić orginalny stan tego napędu samsung i używać do gry na oryginałach, czy skoro tam był liteon to nie mogę mieć niesflaschowango samsunga?
    Z góry dzięki za poświęcony czas i odpowiedzi
    Pozdrawiam

jeszcze raz wklejam pytania ponieważ nie uzyskałem na nie odpowiedzi

7. mklewy

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  8. mklewy

Polubienia: