1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka (pilnych) pytan do Forza 3 Ultimate edition/collection

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Andrzej117, Grudzień 22, 2011.

1. Andrzej117

Andrzej117 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam jednak zamiar zaryzykowac i kupic Forza 3 w wersji ultimate, cena jest ok a zanim stanieje Forza 4 lub wyjdzie jakas fajna kolekcja do niej przeminie pewnie sporo czasu i zdaze przegrac trojke. mimo temu mam jeszcze kilka drobnych pytan:

1. czasami widze na allegro nazwe ultimate edition a czasami ultimate collection, czy to jest to samo, czy sa moze dwie rozne kolekcje, jak tak to czym sie roznia lub ktora zawiera wiecej badz jest bardzo uaktualizowana?

2. czy dodatki sa na plycie czy chodzi to tylko o jakis kod do sciagniecia z neta?

3. czy sa jakies powody dla ktorych powinieniem sie wstrzymac i poczekac az stanieje forza 4?

dzieki z gory za odpowiedzi!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    Ja na twoim miejscu wolalbym poczekać i dorzucić pare groszy i kupić forze 4 dla mnie gra genialna najlepsza symulacja wyścigów( oczywiście jest to moje zdanie) a jak dobrze pamiętam chodzi o dodatki do pobrania( garaż Stiga i filmik ) ultimate collection

4. Andrzej117

Andrzej117 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no wlasnie sie caly czas nad tym zastanawiam, niemam juz za duzo kasy na gry, wiec Forza 4 narazie napewno nie kupie, a nie chce sie pozniej denerwowac jak stanieje troche i ja kupie a potem wyjdzie jak to dzisaj czesto jakas wersja complete...

a co do forza ta mam wrazenie sie w wersji ultimate chyba nawet wiecej tras jest niz w forza 4, no chyba ze sie myle, bo ponad 100 ma byc, co prawda sa to tylko warianty tras, no ale zawsze...

Wczytywanie...

Poleć forum