1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka podstawowych pytań.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dariusz Piotr Danelski, Grudzień 2, 2012.

1. Dariusz Piotr Danelski

Dariusz Piotr Danelski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Mam kilka pytań do których odpowiedzi nie znam, a chciałbym poznać (konsola z nowym dashem i lt 3.0):

1. Czy gry XGD3 mogę nagrywać poprzez normalną nagrywarkę? Rożnica jest tylko taka pomiędzy Ihasem, a zwykłą nagrywarką, że płyta nagrana zwykłą będzie działać ale będzie wykorzystywana w napędzie cały czas?

2. Czy gry XGD3 nagrane zwykłą nagrywarka mogę instalować poprzez "myk" z MP3?

3. Czy gry na LT 2.0 będą chodzić na LT 3.0?

4. Czy gry XGD2 muszę nagrywać tak jak XDG3 na LT 3.0, czy mogę nagrywać sposobem przeznaczonym do LT 2.0 i grac na tych płytak na wersji 3.0?

To chyba wszystko :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. critical

critical Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Ruda
    1. Nagrywaniew ihasem zmniejsza prawdopodobieństwo, tego, że płyta źle się nagra i nic poza tym. Jeżeli chcesz instalować gry na dysku i masz LT 3.0 i DashBoard wyższy od 13604 to wtedy potrzebujesz ihasa.
    2. Tak, jesli nie masz większego dashboardu niż 13604
    3. Nie
    4. Możesz tak jak XDG3

4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Kosz. Nazwa tematu nie wskazuje na istotę problemu!!!​