1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka problemów i pytań do użytkowników xbox-forum

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez milek123, Czerwiec 18, 2011.

1. milek123

milek123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie odebrałem swojego zmodyfikowanego białasa z serwisu, miałem już wcześniej konsolę i chciałem nagrać grę tak jak robiłem to wcześniej, czyli przeskanowałem fight night champion ABGX, wszystko wyszło poprawnie, wrzuciłem płytkę, odpaliłem imgburn, wybrałem plik .dvd z folderu z fightnightem wszystkie dane w srodku tego pliku sa poprawne i chcialem ustawic book type dla mojej nagrywarki (SONY/NEC Opis urządzenia
    Optiarc DVD+-RW AD-7640S ATA Device) i wyskakuje błąd uniemożliwjając mi dalszy rozwój sprawy, jest to :Unkown (FAILED!) Reason: Invalid Command Operation Code, nie mam pojęcia co zrobić, komputer to laptop nie mam niestety stacjonarnego.

Drugie pytanie dotyczy pendrive, mam pendrive sandisc 16gb i chciałem wrzucić grę, podobnie jak wyżej fight night champion, ale wyskakuje błąd, że ten pojedynczy plik jest po prostu za duży i nie chce go skopiować, sformatowalem pendrive, odlaczylem podlaczylem jeszcze raz i ten sam problem, jeszcze pytanie czy da się w ogole zgrac gry z pendriva na dysk ixa, bo widzialem sprzeczne komentarze na ten temat.

czekam na Wasza odpowiedz, z gory dziekuje, sorki za przeplatanie sie polskich znakow, ale na tym kompie raz sa, raz ich brak ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    za pewne na pendrive masz FAT lub FAT32 a one obsługują tylko pliki do 4gb bodajże. Sformatuj na NTSF i będziesz mógł wgrywać większe pliki. Lub spakuj winrarem w archiwum wieloczęściowe.

4. milek123

milek123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    obecnie wrzucam te pliki na pendrive i moga byc one luzne tak? czy musza byc w folderze pod jakas specjalna nazwa? wrzucam plik iso + .dvd

5. gamestar

gamestar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale w napędzie i tak musi być płyta z grą(chyba że masz jtag ale nie jestem pewien czy można grać z pendrive)

6. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Konsola nie obsługuje NTFS i wgrywanie obrazow iso na pendrive nic ci nie da bo nie da sie skopiować gier na dysk z pendrive, no chyba ze masz jtag
    Jak chcesz instalować gry na pendrive to trzeba go sformatować z poziomu konsoli

7. milek123

milek123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    właśnie wypaliłem fight night champion na nagrywarce i klapa :/, wszystko poszlo na 100% giera wypalona, ale jak wkladam do napedu to wyswietla sie bialy ekran z logiem xbox 360 na srodku tv, idzie jakos temu zaradzic?

8. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    A przepuściłeś obraz przez abgx ?

9. milek123

milek123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @!Brudsien- tak przeskanowalem ABGX'em gierke, wyzej juz napisalem ;)

10. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Skoro wywala białe logo, to chyba oznacza, że płyta jest dobrze nagrana. Jakby miała nie działać, to pewnie miałbyś czarny ekran, albo nie włączałby się autostart. Może w tym wypadku zawiódł serwis? A gry, które nagrywałeś sobie przed oddaniem konsoli działają normalnie, czy też przestały?

11. Jeriss

Jeriss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jaką masz wersję przeróbki?

12. milek123

milek123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    LT+ 1.1, jeszcze takie pytanko o AP 2.5 o co w tym chodzi, czy potrzebuję tego zeby odpalac gierki? wlasnie nagralem fife 11 i dziala, tamta fight night champion nie trybi
    dziekuje Wam za wszelka pomoc

13. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Gry z ap.2.5 trzeba przepuszczać przez abgx, żeby dograł patcha.

Wczytywanie...

Poleć forum