1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka problemów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mistrzunio22, Wrzesień 10, 2013.

1. mistrzunio22

mistrzunio22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    podlaskie
    Witam ponownie.

Tym razem z zestawem kilku pytań, gdyż nie zamierzam zaśmiecać forum mnóstwem tematów, także proszę moderatorów o wybaczenie.

1. Mam problem z instalowaniem gier na dysku konsoli. Gry oryginalne wchodzą bez zająknięcia, w przypadku kopii sprawa wygląda już inaczej. Dla przykladu podaję Diablo 3 - wypalone iHASem 124 rev B.

Oto wynik z KProbe. I własnie gdzieś przy ~50% gra przestaje sie instalować, jakość nagrania tutaj drastycznie spada i nie mam pojęcia czemu

Nagrywałem kopię Hitmana, wrzuciłem do KProbe - płyta doszła do połowy i zastopowałem załamany - wyglądała jak ta, tylko nagranie w połowie miało jeszcze większy skok PI i PIH. Ale w przeciwieństwie do Diablo III, Hitman wszedł na dysk. I nie mam pojęcia, czy to laser, czy to nagrywanie więc tutaj dwa pytania:

2a) Wymiana lasera - jeżeli tak to: jaki? (HOP-141X?), jak wymienić? (jakiś link do poradnika bym prosił)
    2b) Poprawa jakości nagrania - jakie stosować ustawienia - aktualnie mam:

• HT - ON
    • OHT - OFF
    • Overspeed - OFF
    • SmartBurn - ON
    • Clear OPC
    • Nagrywałem z zaznaczonym Perform OPC before write na predkosci 4x a raz na 2,4x i w obu przypadkach to samo, NAGRYWANE NA VERBATIMACH MK-003

Wczytywanie...

Poleć forum