1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka propozycji

Temat na forum 'Błędy i sugestie odnośnie XboxForum.pl' rozpoczęty przez Wojol92, Październik 18, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Wojol92

Wojol92 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam,
    jestem właścicielem podobnego rozmiarowo forum i chciałbym zaproponować kilka zmian jak i nowości ze swojej strony.

1. Wszystkie ikonki działów mają pada z xboksa 360, nie lepiej byłoby zrobić nowe gdy w kategoriach
    - Początkujący, wiadomości, xboxForum, pozostałe platformy i giełda było logo np. http://cdn.redmondpie.com/wp-content/uploads/2012/06/Xbox-LIVE-iOS-logo.png
    - Xbox One ikona pada z x'one
    - Xbox 360 aktualna ikona

2. W panelu bocznym zmieniłbym kolejność według kategorii czyli idąc od góry Profil/Facebook/ Administracja online / Promocje i okazje/ Games with Gold / / Gorace tematy / Nowe tematy na forum / Ostatnie wpisy na profilach / Partnerzy / Polec forum / Statystyki.

3. Chyba najciekawsza propozycja według mnie.
    W kategorii Xbox One a dokładniej w dziale Konsola bądź Xbox Live (do wyboru) stworzyć subforum nazwane "Wizytówka Gracza" (można wymyślić coś lepszego). W takim dziale osoba chętna założyłaby temat nazwany swoim nickiem, w pierwszym poście musiałaby zamieścić informację takie jak:
    - Coś o sobie
    - Jakie posiada gry
    - Czy korzysta z usług Live bądź EA Acces
    - Jak wygląda jego kolekcja gier
    - Mile widziane zdjęcia swojego "centrum do grania"

Teraz w takim temacie każdy może komentować, podpytywać o sprzęt, gry, umawiać się na konkretną grę pod warunkiem, że ciągle będzie to dotyczyć autora tematu.
    Dodatkowo, autor będzie mógł w swoim temacie na bieżąco chwalić się swoimi osiągnięciami, screenami, filmikami które także będziemy mogli komentować i oceniać.

Zależy mi na propozycji numer 3, wiem, że większość z Was podejdzie do tego sceptycznie jednak można dać szansę czemuś takiemu, gwarantuję, że przyciągnie to wielu nowych maniaków którzy z chęcią założą swój temat i będą go na bieżąco prowadzić przy okazji tworząc fajną atmosferę między użytkownikami. Jeżeli propozycja zostałby przyjęta, zgłaszam się na ochotnika i stworzę pierwszy swój temat.

Ostatnia edycja: Październik 19, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Propozycja numer 3 brzmi fajnie ;-) popieram. Reszta to według mnie nieistotne detale

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ad.1
    No tu bym się mogła zgodzić

Ad. 2
    Jest mi to bez różnicy :p

Ad. 3
    Gdzieś na forum jest temat, gdzie można się pochwalić swoim "centrum grania". A po drugie jak ktoś chce widzieć osiągnięcia kogoś to może sobie go dodać na xbl i wszystko co chce zobaczy. Wystarczy też wpisać swój gamertag w ustawieniach forum i również będziesz mógł zobaczyć profil kogoś. A od gierek są działy z ustawkami, tam zawsze się znajdzie kogoś do pogrania. Gdzieś też istnieje dział, gdzie wkleja się fotki samych oryginalnych gier. Więc dla mnie zbędna opcja, bo wszystko jest tylko trzeba poszukać na forum ;)

5. Wojol92

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Kuleczka, zauważ, że jak sama napisałaś takie tematy są "gdzieś" i są to takie tematy w których każdy napisze jednego posta a dyskusja jest bardzo uboga, post traci się po następnym dniu ponieważ jest tam XX stron.
    Nie mam zamiaru dodawać do znajomych wszystkich użytkowników forum aby zobaczyć ich osiągniecia, screeny, filmiki itp. jednak z chęcią bym to zobaczył, skomentował jak i ocenił na forum.
    Tutaj też nie chodzi o przykłady które podałem a jest ich dużo więcej.
    Tego działu nie można porównywać do tematów ogólnych stworzonych tylko dla jednego posta, to ma być coś innego.

6. kuleczka91

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie miałam czasu w nocy szukać tych tematów, bo miałam na rano do pracy więc użyłam słowa gdzieś. A tematy nie mają 1 posta tylko jest ich więcej, bo sama się w takich tematach wypowiadałam. Tak jak już napisałam, wpisz sobie gamertaga w ustawieniach forum + użytkownicy, którzy chcą i wszystko masz na tacy, bo po to został dodany ten plugin. Po drugie jak się dobrze rozejrzysz to od filmików na forum masz ten dział: http://xboxforum.pl/forums/gameplay-livestrem/ :)

Znalazłam:
    1. http://xboxforum.pl/threads/pochwal-sie-co-masz-zakaz-postow-bez-zdjec.101/

2. http://xboxforum.pl/threads/wasze-kolekcje-gier-oryginalow-prosze-czytac-pierwszy-post.25418/

Ostatnia edycja: Październik 19, 2015
  7. Wojol92

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Ciągle mnie nie rozumiesz. Zdaje sobie sprawę z tego, że takie tematy istnieją a mówiąc o 1 poście w temacie chodziło mi, o brak dyskusji, każdy wrzuca swój post z kolekcją gier, swoim sprzętem i na tym jest koniec, nikt tego nie komentuje, nie pyta itp. a gdyby każdy miał swój temat na pewno z chęcią by go prowadził, przy okazji inni użytkownicy nie mieliby problemu ze znalezieniem jakiejś konkretnej osoby ze swoim sprzętem nie tak jak to jest teraz czyli szukać posta wśród 55 stron.

8. kuleczka91

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Taaa będzie żywa dyskusja, chyba przez pierwsze minuty tego posta póki będzie w tych nowych na forum. Popatrz sobie na świeży temat Jazza z gameplayami z CODa i jakoś nie widzę tam żadnej dyskusji ;-)

9. Wojol92

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Podchodzisz do tego zbyt pesymistycznie.
    Stworzenie subforum to kilka sekund, napisanie wzoru i regulaminu - mogę się tym zając więc sądzę, że warto spróbować szczególnie, że nie wymaga to w ogóle czasu i pracy.

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Rangę pomocnika dla chłopaka !
    a tak serio to wszystkie te poddziały, wątki, tematy czy nazwijmy to sobie jak chcemy już dawno istnieją w osobnych postach/w konkretnych kategoriach.
    tworzenie kolejnego takiego tematu zbiorczego lub - a co gorsze - nowego podforum to wg mnie zaśmiecanie forum.

kuleczka91 lubi to.
  11. bykk11

bykk11 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ja bym zmienil ogolnie tlo-zbialego na szare,boteraz niezle forum meczy oczy

Kyron lubi to.
  12. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jest coś takiego jak zmiana stylu na czarny.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum