1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka prostych pytań m.in. Avatar na RGH, FORZA HORIZON 2, FIGHT NIGHT CHAMPION 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adaxus, Październik 26, 2014.

1. adaxus

adaxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć

Na początku wstęp: mam X360 z RGH płyta Jasper.
    Od ostatniej aktualizacji dasha zniknęły mi avatary - nie przeszkadzało mi to zbytnio.
    Mam teraz HORIZON 2, klikam WŁĄCZ i generalnie nic się nie dzieje. Ani niema czarnego ekranu, ani nic nie ładuje.
    Myślałem ze to wina starego dasha - zaisntalowałem 16767 i dalej to samo :(

Ktoś jest w stanie pomóc ? Wgrywałem kilka gier tym samym sposobem i tylko horizon2 nie działa :(

Druga sprawa to te nieszczęsne avatary. Milion tutoriali ale mało konkretnych. Widzę, też paczki avatarów zajmujących ponad 1GB a ja chce tylko ludka ubrać w podstawowe ubrania :)

Trzecia sprawa - chyba w połączeniu z powyższą drugą, czy jest ktoś mi w stanie przerobić profil tak, żeby działały mi avatary i co najważniejsze - działały mi np. niektóre DLC.
    Widzę ze trzeba tam zmieniać jakies XUID czy coś takiego ale ostatnim razem jak to robiłem - to usdzkodziłem sobie cały profil i wszystko poszlo do kosza.

Zależy mi na tym ponieważ chce miec tryb bare knuckle w Fight night Champion oraz mam wszystkie DLC w forzie 4 ale nie działają ;/

Proszę o pomoc

W razie co - moje GG to 5161983

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tutaj masz jak zaktualizować dashboard : http://xboxforum.pl/artykuly-196/aktualizacja-dashboardu-w-rgh-jtag-v-2-1-a-147268/

A tutaj jak dograć avatary i sterowniki kinect (patrz punkt 4) : http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

Żeby wrzucić DLC nie musisz nic zmieniać w profilu, ściągasz DLC do danej gry, będzie to jakiś folder np: 6F6992766050D818245ADD408031E280FB5F4E634D. Kopiujesz to na pendrive, następnie na konsoli wchodzisz w folder z grą i powinien być tam folder 0000002, jeśli go nie ma to go tworzysz i tam wrzucasz DLC. Pobierasz najnowsze TU w FSD i już.
    Jeśli nie wiesz czy DLC jest zablokowane to najlepiej wgrać też program XM360, którym odblokujesz DLC. (jeśli nie będzie odblokowane to gra go nie będzie wykrywała)

btw. nie jesteś już "świeżakiem", zakładaj tematy w odpowiednich działach :)

4. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Dlc wrzucasz content/000000000000000/title id gry / 00000002/** tutaj jak nie ma takiego folderu to tworzysz , później sciagasz Tu do tej gry i odpalasz jak nie ma to wykrywasz programem co dał Robi i odblokowujesz ..

** mogłem się pomylić z ilością zer

Wczytywanie...

Poleć forum