1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań. (achievmenty, xbox live)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TrueUser, Październik 20, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Witam grono forumowe. Mam kilka pytań, z racji tego, że jestem "świeżakiem".

1. Czy usuwając zainstalowane gry, savy czy dodatki do nich, zostaną mi na profilu achievmenty i punkty zdobyte za granie w gry?
    2. Czy będąc zarejestrowanym na UK mogę oglądać/zgrywać trailery (pliki wideo) gier na na Xbox Live bez stresu, że mogę zostać zbanowany?
    3. Czy po całym Xbox Live mogę się swobodnie poruszać (znowu chodzi mi o bana), kiedy omijam tylko Music Marketplace i Video Marketplace?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1.Tak
    2.Taak
    3.Jak wyżej.

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    1. Nie masz co się martwić, nie ma takiej siły aby usunąć z profilu achievementy, nawet jakbyś bardzo chciał. Także możesz usuwać, instalować, grać ile chcesz.
    2. Tak, nie ma problemu, póki nie zapełni się miejsce na dysku.
    3. A dlaczego niby masz je omijać? Jeżeli cię nie interesują to ok, ale nie masz co się martwić, polak zarejestrowany na inny kraj mimo wszystko może robić co chce w xbox live i wchodzić gdzie mu się żywnie podoba, za to banów nie ma, (teorytycznie mogą być, ale w przyrodzie nie dają za to bananów) czasami może być problem z pobraniem filmiku czy czegoś, bo np, rozpoznaje ip, wie że jesteś z polski a tam, COŚ może być zakazane przez COŚ (np, nie pobierzesz przez xbl demo Ninja Gaiden II)

5. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak jak wyżej. Nie ma strachu przed banem. A tak wogóle to niedługo będziemy mieli polskiego liva.

6. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Temat wyczerpany zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum