1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań- blokady regionalne

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez caroolek, Styczeń 25, 2010.

1. caroolek

caroolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gorzów Wlkp/ Szczecin
    Moje pytanie polega na tym, co mogę kupować, a czego nie mogę na Xbox Live, kiedy mam konto na USA. Chciałbym np. kupić Trials HD i nie wiem, czy będę mógł (mając konsolę PAL oczywiście). Poza tym sprawa tyczy się też innych gier, np Battlefield Bad Company za 1600pkt lub Indie Games.

Nie wiem czy doładowywać sobie punkty MS, bo jak mają mi się nie przydać, to po prostu ich nie będę kupował...

Poradźcie ludzie! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kup VPN na USA najlepiej na 1 dzien, skonfiguruj pc do vpn, podlacz xbox pod pc, sciagnij dodatki, a nastepnie wszystko przywroc do stanu przed kombinowaniem, graj :)

Wczytywanie...

Poleć forum