1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kilka pytan, bo dawno nie gralem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bloodwars29, Grudzień 13, 2012.

1. bloodwars29

bloodwars29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, nie gralem na x-e ponad pol roku i nie jestem na bieżąco wiec mam kilka pytan jakby ktos mogl odpowiedziec, podeslac linki albo chociaz rzucic jakies nazwy ktorym mam sie przyjrzec :)
    Mam przerobke Lt ale wersji nei pamietam, wiem ze dziala mi mass efect 3 i wiedzmin 2 to chyba najnowsze gry ktory mi dzialają

1. jaką wersje musze posiadac aktualnie zeby grac w najnowsze gry

2. czy jest na tej wersji przerobki mozliwosc samemu nagrywania gier, czy tak jak to bylo kiedys pamietam ze trzeba bylo miec konkretny model nagrywarki

3. Czy jest cos istotnego co powinienem wiedziec jeszcze (przykladowo ze jakies konkretne gry sie nagrywa troche inaczej bo maja cos tam, inne zabezpieczenia itp)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: kilka pytan, bo dawno nie gralem

1. Najlepiej zaaktualizuj do lt3.0
    2. Mozesz nagrywac wszystkimi nagrywarkami ktors obzluguja plyty DL, ale zalecane jest kupno liteon ihas 124 B
    3. Forzy 4, fify 13 i jeszcze jakiś, nie pamiętam nazw, jesli nie nagrasz liteon ihas 124 B nie pograsz normalnie bo bedzie wywalac co jakis czas z gry bo maja zabezpieczenia civ

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

2 użytkowników lubi ten post.
  4. bloodwars29

bloodwars29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wielkie dzieki, dobry człowieku. :)

do zamkniecia

Wczytywanie...

Poleć forum