1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań co do kupna Xbox'a 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MacDom, Kwiecień 5, 2014.

1. MacDom

MacDom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ostatnio zainteresowałem się Xbox'em na tyle, że chciałbym go kupić. W związku z tym mam kilka pytań:
    1. Jeśli używka to jaki model?
    2. Na co zwracać uwagę podczas kupna?
    3. Czy będę mógł go podłączyć do tego monitora?
    4. Xbox Live dotyczy tylko gry online?
    Byłbym wdzięczny za każdą odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. p0358

p0358 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    1. S lub E :)
    2. Masz odpowiedni temat w dziale Dla Swiezakow.
    3. Tak, musisz kupić kabel HDMI->DVI
    4. Możesz rozwinąć swoją myśl?

4. MacDom

MacDom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodziło mi o to, że żeby grać w multi, to trzeba wykupić abonament (logiczne :D). Ale czy jest on potrzebny żeby ściągać jakieś dodatki czy dema?

5. p0358

p0358 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Ten abonament nazywa się Gold i nie jest potrzebny do dodatków, czy dem. Ale warto kupić, ponieważ dostajesz co miesiąc 2 gry za darmo na zawsze. :)

6. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jesli jestes zainteresowny uzywką to od wersji jasper wzwyż, starszych nie kupuj bo są mocno awaryjne
    najlepszym wyborem jest kupno nowej konsoli czyli slima s czy e wedlug upodobania

7. Kretonus

Kretonus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rydułtowy
    1. Za 400 zł slim z okablowaniem i padem upolujesz :) najlepiej z tablicy, żebyś mógł sobie ją na spokojnie przetestować i nie kupować kota w worku. (z doświadczenia Ci powiem kupiłem za 200 zł arcade i mi 3 razy wymieniali i do kupy działały około 10 godzin... a slim bezawaryjny pięknie i cichutko śmiga)

2. Np. czy są plomby, czy nie jest zbanowana.

3. Tak możesz, jeśli nie masz monitora hdmi kupić wystarczy przejściówkę, do głośników też są przejściówki.

4. Xbox Live - możesz tam pobierać dema gier, a konto możesz rozszerzyć do konta gold za ok. 20 zł na 30 dni i wtedy masz 1 i 16 dnia miesiąca jedną grę za darmo.

Wczytywanie...

Poleć forum