1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań co do nowych gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lagwa, Luty 8, 2011.

1. lagwa

lagwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przeglądam forum już od jakiegoś czasu, czytając o grach z nowym zabezpieczeniem [np. AC Bloodlines] , ponieważ ściągnąłem go sobie , i tak jak zawsze spatchowałem pod wave 3 żeby mi działał na moim IXtreme 5.1 . Niestety zamiast gry nie włacza się nic. Czy jest jakiś sposób by uruchomić te nowe gry na moim Liteonie bez zmiany flasha na wyższy ? Mogę dodać że nie zależy mi wcale na graniu online, więc w moim wypadku nie kombinuje z rożnego rodzaju stealth patchami.

Podsumowując : Czy da się grać w gry z nowym zabezpieczeniem na Liteonie, na IXtreme 5.1? A jeśli nie to flashowanie na nowe LT+ jest skomplikowane?

Dzięki za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak widać mało czytałeś bo byś się dowiedział że patchowanie tutaj akurat nie działa
    Jest pewna metoda która polega na wgrywaniu kilka razy nowego dashboardu ale dam ci rade i proponuje ci oddać konsole w dobre ręce na przeróbke lt+

1 osoba to lubi.
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak jak jest wyżej napisane, lepiej dać w dobre ręce Xboxa przerobić na LT+ 1.1 (później tylko przepuścić obrazy gier, które posiadają ap 2.5 w abgx, nagrać i cieszy się grą). I będziesz miał na jakiś czas spokój :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum