1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań co do powtórnej przeróbki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damiwer1, Kwiecień 6, 2012.

1. damiwer1

damiwer1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam parę pytań co do x360.
    Rok temu miałem przerobioną konsole tak że czytała kopie zapasowe,kilka dni temu aktualizowałem dashboard i niestety konsola przestała czytać kopie zapasowe.Rozumiem że w tym wypadku nie zostało mi nic innego jak powtórna przeróbka i w związku z nią mam kilka pytań.

1.Czy klucz odczytany z napędu liteon z poprzedniej przeróbki i zapisany w pliku .bin będzie nadawał się do ponownej przeróbki i już nie będe musiał ponownie go odczytywać?

2.Czy jeśli mam ten klucz wydobyty to nie potrzebuje urzadzenia CK3 Probe III X360 tylko wystarczy mi podpięcie napędu pod komputer po przez adapter ide sata na usb i wzięciu zasilania np z konsoli i wgraniu najnowszego lt?

3.Jaki jest obecni najnowszy lt do wgrania do napędu poprzednio posiadałem wersje LT +2.0?

4.Prosił by również o podanie linka do jakiegoś tutoriala w jaki sposób mógłbym dokonać tej przeróbki.

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi na powyższe pytania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak masz klucz , twój kontroler sata wykrywa w jf napęd poprawnie to tylko ustawić klucz lt 3.0 i wgrać lt

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. damiwer1

damiwer1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1