1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań co do Xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZeneQr, Czerwiec 14, 2011.

1. ZeneQr

ZeneQr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, dziś dostarczono mi Xboxsa:) 360 rzecz jasna, i mam kilka pytań.
    1.czy kable VGA HD do monitorów CRT (17 cali) takie tanie podróby to czy one są kijowe i w ogóle?
    2.czy jest lepszy obraz niż na TV kineskopowym? bo słyszałem że potrafi wysokie rozdzielczości wyświetlić (monitor) a o to mi chodzi a jakoś rozmiar mi nie przeszkadza bo jestem pecetowcem też:)
    3.czy jakoś bardzo obraz się zmieni na wyświetlaniu nie panoramicznym?
    4. i co z przejściówką Audio od kabla VGA? bo jak widziałem na filmikach to przejściówka ma jacka (czy jakoś tak) ale męskiego a ja chce podpiąć głośniki z kompa też z męskim jackiem, co zorbić trzeba dokupić osobno czy może jednak w polsce są żeńskie te końcówki?:)

no to wszystko:)
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    1. Zależy jak trafisz.. Jednak lepiej żebyś kupił orginał.
    2. Na monitorze są większe rozdzielczości i grafika jest lepsza niż na tv kineskopowym
    3. Możliwe że będą pasy ale żadnych innych problemów nie będzie.
    4. Kupuje się przejściówke mini jack na 2x rca

4. ZeneQr

ZeneQr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aha orginały kupię od 55zł?
    yyy ta przejściówka to tak się nazywa: RCA Coupler (są dwa żeńskie mni jacki) takie coś znalazłem u siebie w media expert.

5. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
Wczytywanie...

Poleć forum