1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań do ogarow...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kuba1418, Sierpień 8, 2013.

1. kuba1418

kuba1418 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem nowym urzytkowanikiem i chce podkreślić że strałem się najpierw poczytać zadając jakieś pytania ale mimo wszystko mam kilka pytań do was ogarów dzisiaj dostałem xboxa staruszka bo to jest bodajrze xenon w wersji premium podejrzewam że napęd w środku to Benq ponieważ data produkcji to 2006 ale nie wysuwałem jeszcze tacki ani go nie rozbierałem ponieważ czekam na okablowanie narazie mam samą konsolke także do sedna:
    1. Zastanawiam mnie do czego jest karta pamięci do xboxa skoro posiada on dysk? Do zapisu stanu gry jeśli kogoś nie było stać na dysk?
    2. Podejrzewam że jak na takiego struszka prawdopodobnie było on przerabiany myślę że jakaś wersja LT czy da się wyciągnąć ofw z takiego napędu?
    3. Jeśli się nie da czy da się wgrać nowszy LT bez ofw, jeśli tak to po co wgrywać ofw tylko do zwiększenia bezpieczeństwa przed banem gdy nawalamy na online?
    4. Czytałwm że do Benq nie trzeba używać probe przy przeróbce czy to prawda?
    5. Czy jest sens wgrywać LT 2.0 zamiast 3.0. Mam dosyć nudną prace i nie mam co robić dlatego pomyślałem że ją przerobie i będę grał w jakieś gierki nie mam zamiaru podłaczać ją do neta ponieważ nie mam takiej możliwości w pracy dlatego też pytam o LT 2.0 nie potrzebuje iHasa a to tylko koszt.
    6. Jaki jest najlepszy dash pod LT 2.0 dużo osób pisało że 13604 pytam ponieważ posty były dość stare.
    7. Czy starszy dashboard ma wpływ na gry, chodzi mi o to czy nowsze gry będą śmigać na starym dashu nie interesuja mnie gry na kinecta.
    8. Co do przeróbki chciałem zapytać jakim sposobem go najlepiej wgrywać osobiście podobał mi sie DosFlash+Jungle Flasher wydawał mi sie dosyć prosty
    9. Co do tego DosFlasha czy potrzebuje jakiegoś programu by go zbootować na pendrivie jak tak to jaki jest najlepszy i chcialem zapytać o wersje czy zapomocą najnowszego DosFlasha (znalazłem wersje 2.0) da rade wgrywać wersje LT 2.0 z tego co zrozumiałem to jest on tylko do wyciagania i zapisywanie klucza czy tam FW. I jaka wersja Jungle Flasha uzywać do właśnie LT 2.0
    10. Wszyscy polecają płyty Verbatim ale czy to ma sens kupować drogie płyty jeśli gramy z dysku i płyta jest czytana tylko w momencie włączania gry (tak wyczytałem).
    11. Rozpakowałem DosFlasha 2.0 na pc żeby zobaczyć co posiada w środku i był tam DosFlash16, DosFlash32, DosFlash64 o co w tym chodzi napoczątku myślałem że to do poszczegulnych wersji system ale 16? A po za tym po co skoro włącza się go z pozycji boota.

Jak sobie coś jeszcze przypomne to dopisze z góry dziękuje i przepraszam za błedy.

Nazwa tematu nie opisuje problemu,następnym razem warn..TigraTeam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    1. do zapisywania stanu gry.
    2. masz na myśli usunięcie lt ? jest taka możliwość.
    3. aktualizacja do najnowszego lt jest możliwe, bana za lt już daaawno nie było.
    4.prawda.
    5.najlepiej lt 3.0 + ihash.
    6.-
    7.nie. Najlepiej mieć najnowszy i wszystkie gry działają.
    8.zależy od ciebie.
    9.-
    10.tdk, tańsze i porównywalne do verbatim.
    11. -

4. kuba1418

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @Up Dzieki za szybką odpowiedz i mam pytanie co do 6. Punktu dlaczego przerabiać lepiej na 3.0 skoro jest to drosze a nie bede raczej mucil przez neta? Ma to jakiś wpływ na gre?
    2. Chodzi mi o to ze jeśli mam wgrane LT 2.0 i wyciągam plika .bin za pomoca DosFlasha potem wgrywam 3.0 za pomoca Jungle Flashera czy to ma jakies znaczenie czy wplyw na to ze tam owa przeróbka była?
    @Do pana od warna TigraTeam
    To jak mialem nazwac temat skoro mialem 11. "Problemów" tytuł na 250 znaków ?

5. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    o ile dobrze pamiętam nie pograsz na lt 2.0 w gry które mają civ np forza 4.

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Zależy jaki masz napęd benq nie było fabrycznie w xenonach.
    Wszystko masz na forum wystarczy poszukać.

btw

nie warn tylko upomnienie nazwa tematu powinna opisywać problem...

7. kuba1418

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem z tego co pamiętam to było to zabezpieczenie z sektorami które ucinały nagrywarki. Puki co wgram LT 2.0 do puki nie kupie nagrywarki dlatego też jak by ktoś odpowiedział jeszcze na punkt 9, 11 i 2 a mianowicie bo moze to troche źle opisałem chodzi mi w nim o to że jeżeli napęd miał wcześniej wgrywaną jakąś starą wersje ixtreme to nie pobiore juz raczej z niej ofw z kluczem dla tego moje pytanie brzmi czy da rade wgrać LT 3.0 jeśli np fw w nagrywace ma LT 2.0 . A jeśli jest możliwość usunięcia lt bez ofw to w jaki sposób jeśli oczywiście to potrzebne.

Mój błąd przyjdzie okablowanie to postaram sie sprawdzić napęd kierowałem się tym poradnikiem http://forum.xboxonline.pl/topic/22902-t-rozpoznanie-napedow-w-xbox-360/

8. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    w przerabianiu napedu chodzi o to że pobierasz dane lt / oryginalny fw i przypisujesz do niego klucz napedu. Dajmy na to że masz lt 1.0 i chcesz zaktualizować do 3.0. Zgrywasz aktualny soft który znajduję się w twoim napedzie i spisujesz dvd key, później robisz spoofa ( przypisujesz dvd key do lt 3.0) i wgrywasz 3.0. W skrócie jak masz lt 2.0 to nie ma problemu z aktualizacją na lt 3.0

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

9. kuba1418

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziekuje ci za pomoc, kierując się stroną Xbox 360 Drives - List wszyło że to raczej będzie Toshiba-Samsung H943 ale pewny będę dopiero jak przyjdzie okablowanie. Ale jeśli to samsung to najnowszy LT dla tego napędu to 2.01 a co za tym idzie to nie pogram w gry z CIV zgadza sie ? A i chyba ostatnie pytanie czy z wyciagnietego FW można sprawdzić jaki LT sie w nim znajduje o ile taki w nim jest jak tak to zapomoca jakiego programu JF?

10. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    lt 2.01 to to samo co lt 3.0 (prawdopodobnie :) ) czyli pograsz w gry z civ ale będziesz potrzebował ihasha. Można sprawdzić jakie lt jest wgrane w danym napędzie a mianowicie ściągasz soft z napędu i wczytujesz go programem JF, tam wszystko będzie pisać.

Wczytywanie...

Poleć forum