1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan do specow

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sayagin, Marzec 19, 2010.

1. Sayagin

Sayagin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam odrazu prosze o wyrozumialosc - uzywac google potrafie i opcji szukaj rowniez - ale czasem poradniki/posty zawieraja juz oklepana terminologie dla starych wyjadaczy xboxowych - ja jestem calkowicie swiezy i nie mam pojecia nt Xbox360 - czytam i uzupelniam swoja wiedze ale czasem jest to poprostu nie do konca jasne. Wiec :

1. zakupilem xbox 360 przerobionego - niestety dokladnie nie wiem jaki FW jest w srodku "chyba 1.4" wg sprzedawcy, ale czy extreme czy iextreme to ja nie wiem - jak sie tego moge dowiedziec ? jak to sprawdzic ?
    2. jesli okaze sie ze jest to jednak 1.4 to podjrzewam ,ze duzo nowych gier nie bedzie chodzila. Czytam cos o patchowaniu itd ale jeszcze nie do konca rozumiem. Jesli nowe gry jak Assasin 2 sa na 1.6 to moge gre jakos spatchowac na 1.4
    3. Czy majac 1.4 mozna przejsc na 1.6 w jakis latwy sposob czy tak jak normalne flashowanie.
    4. Ile by mi zajelo czasu samodzilne zflashowanie napedu - jesli nigdy tego nie robilem ?

Jesli zadalem glupie pytania to prosze delkiatnie...

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Wszystko jest na forum opisane dokładnie , poszukaj .

4. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1. możesz to tylko sprawdzić nagrywając gry z poszczegółnym wave
    2. tu masz wszystko wytłumaczone http://xboxforum.pl/iso-f31/abgx360-patchowanie-z-wave-4-na-wave3-2-a-29068.html
    3. najlepiej oddać komuś kto się na tym zna, chyba że sam to zrobisz

Wczytywanie...

Poleć forum