1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań do Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mysciak, Maj 30, 2010.

1. Mysciak

Mysciak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam mam kilka pytań dotyczących Xboxa 360
    1. Czy jeżeli mam nieprzerobioną konsolę, założę gamecarda przerobię i będę grał na piratach to te piraty będą aktualizowały punkty na gamecardzie ( w konsoli nie na sygnaturce).
    2. Czy istnieją takie serwisy bądź giełdy gdzie są sprzedawane nagrane i sprawdzone piraty na xboxa bo ściąganie z neta to strata czasu na ściąganie 40 partów, płytki i nerwów bo może jest coś zepsute lub coś się spartoli.
    3. Czy znacie takie giełdy, stoiska na giełdzie z punktu 2 w Krakowie
    4. Kiedy wyjdzie jakiś nowy xbox ( chodzi mi o to jak np. po Ps2 wyszło Ps3) bo kupiłem niedawno PSP a teraz już wychodzi PSP 2 :mad:
    5. Jaki TV polecacie do pokoju 3,5 m na 3m. Odległość od sofy 2m. Cena nie gra roli pytam się orientacyjnie
    6. W salonie mam telewizor HD Ready.Czyn on się różni od Full HD
    Oczywiście daję dziękuję ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ad. 1 tak, o ile nie dostaniesz bana
    ad. 2 napewno coś sie znajdzie :) ale to już zależy od giełdy, w WaWie można było kupic wszystko
    ad. 3 sorry ale ni ch*ja
    ad. 4 o psp ciągle nic nie wiemy, a ja "przewiduje" że nowy X pojawi się za minimum 4 lata
    ad. 5 FullHD coś koło 30"
    ad. 6 w teorii ma 720p a FullHD 1080p więc jakośc obrazu jest gorsza, w praktyce niczym

4. szymonski

szymonski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    mam wiedzieć?
    2. Oczywiście że na giełdzie można znaleźć piraty tylko trzeba poszukać po stoiskach z grami itp i zapytać
    4. Nowy xbox niby ma wyjść za rok czy dwa, jakoś tak. Spekulacje czytałem i przypuszczenia. Ma się nazywać Xbox 720 podobno. Ile w tym prawdy? Nie wiem.
    5. Polecam około 30 cali z HD. Sony Bravia

5. Mysciak

Mysciak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki tylko punk 1 nie doprecyzowałem
    1. Jakbym kupił konsolę zrobił gamecarda nacieszył się livem, przerobił konsolę i już nie łączył z livem to aktualizowały by mi się G na gamecardzie tylko w konsoli?
    7. Drogie są takie gry jak opisałem w punkcie 2?

6. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeśli dostaniesz bana G przestają się liczyc, jak go nie masz G się naliczają bez live

7. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    5. kup sobie 52 cale FULL HD 3D Samsunga za 10.000,- teraz promocja jest :D

Wczytywanie...

Poleć forum