1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka Pytań do Znających się na rzeczy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kordorong, Marzec 29, 2013.

1. Kordorong

Kordorong Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Edit: Nie wiem czemu mi się w nazwie topicu wpisało "Jukja" zamiast "kilka" Wybaczcie za to!

Cześć.
    Niedawno kupiłem sobie konsolę Xbox 360. Dokładnie nie wiem jaka to wersja, ale wydaje mi się że Arcade. Nie ma dysku. Ale mam pamięć zewnętrzną w postaci USB przystosowanego przez konsolę na dysk.
    Tutaj pojawia się moje pierwsze pytanie. Zakupiłem Wiedźmina 2 i jak wkładam płytę nr 1 to przez chwilę włącza się okno ładowania (wiruje kółko xboxa na ekranie) ale po sekundzie dwóch odpala się znowu strona główna konsoli. Nie wiem co z tym robić, i nie wiem czy to nie zależy od tego, że nie mam GOLD na profilu Xbox Live.

I jeszcze pytanie. Czy każda gra potrzebuje profilu? Czy da się grać jakos bez tworzenia konta i kupowania konta premium.

Wybaczcie za moje może banalne pytania i głupie problemy, lecz w kwestii konsol, jestem świeżakiem.

//Poprawione
    Btw - warn.
    Nazwa tematu powinna opisywać problem
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Profil robisz sobie w dashu i nie musisz mieć połączenia z internetem ale musisz mieć gdzie zapisać ten profil pen dysk karta pamięci . Z gra nie zabardzo rozumiem , jak wsadzisz płytę do napędu to pojawia się obrazek gry i klikasz na obrazek i grasz

Wczytywanie...

Poleć forum