1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań dot. nagrywania płyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dudu, Październik 1, 2012.

1. Dudu

Dudu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam Państwa,
    znajomy mnie poprosił, bym spróbował mu wypalić najnowszą Fifę 2013. Oczywiście nie podał mi od razu wersji dashboard'u, ani iXtreme. Na szczęście udało mi się z niego wydusić wersję dasha: 13599, jednak co do LT, nie ma pojęcia - nigdzie nie ma żadnej informacji, jednakże znalazł, że przerabiał konsolę 28.06.2011 (mam nadzieję, że forumowi wyjadacze będą wiedzieć jaką ma wersję : ) )

I mój problem przedstawia się następująco: od jakiegoś roku, z powodu braku czasu nic nie wypalałem ani nie czytałem o nowinkach, a z tego co widzę, to wiele się pozmieniało: jakieś wymagania nagrywarki iHAS, jakiś nowy format płyt XGD3, a o nowej wersji LT 3.0 nawet nie wspominam : ) Toteż jeśli jest możliwość wypalenia tej gry, to uprzejmie proszę o instrukcję, co bym musiał w tym celu zrobić.

Ponadto, jako że nie chcę za ~ miesiąc zakładać nowego tematu, od razu też spytam o jedną rzecz o bardzo zbliżonej tematyce. Posiadam LT 2.0, dashboard 13604 i czy orientujecie się może Państwo, czy będę musiał kupować wcześniej wspomnianą nagrywarkę oraz ponownie flashować napęd, aby zagrać w nowego Assassin's Creed? Rozumiem, że może jeszcze nie być jakiś pewnych informacji, dlatego pytam, czy może się Państwo orientuje : )
    Oprócz tego chciałbym zapytać jak wygląda sytuacja z Fifą 2013 w moim przypadku, bo miło byłoby czasem po ciężkim dniu zagrać meczyk : ), czy ponownie, muszę coś kupować/flashować/aktualizować?

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za stosunkowo duży natłok informacji : )
    Pozdrawiam,
    Dudu

2. Lotnik421 Xbox One

3. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Zeby pyknac w AS3 mur beton bedzie potrzebny dash 15574 o ile czegos nowego nie wymysla do tego czasu,a co za tym idzie przerobka LT3 no chyba ze chcesz bawic sie w trick z mp3 ale to pewne nie jest:)
    Co do fify u kolegi to niema o czym mówić:D

4. Dudu

Dudu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak to Polak, najlepiej nic bym nie kupował, ani nie przerabiał, tylko coś tam wykombinował, ale jak będzie trzeba, to trudno : ) .
    Czyli przekazać, że bez nowego flasha nie zagra? I jak wygląda sytuacja z "moją" Fifą? Czy muszę samemu coś flashować/aktualizować?

Pozdrawiam

5. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Ok rozumiem:D Nie wiem jak to jest w przypadku fify ale jak masz LT2.0 to mozesz zrobic dasha do 15574 i wtedy sprobowac trick z muzyka,kolega jak wiadomo nie zagra:/

6. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    FIFA 13 jedynie wypalona IHASEM na LT 3.0

Wczytywanie...

Poleć forum