1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan dot. ogolnie xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Olocalt, Wrzesień 12, 2010.

1. Olocalt

Olocalt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pare pytan dot. xboxa.
    1. Jak jest z ta awaryjnoscia w starszych wersjach xboxa? Pytalem juz na innych forach, ale tam sami niedoswiadczeni sa, a tutaj bardziej. Wiem, czytalem, ze jest bardzo awaryjny, ale w koncu jest przyslowie "Jak dbasz tak masz", wiec jakbym o niego dbal (postawie w przewiewnym miejscu, po godzinie/2godzinach grania robil przerwy itp) to jest szansa, ze nie dostalbym rroda?
    Chodzi mi tutaj o xenon/zephyr, bo konsolka jest z 2006 roku.
    2. Czy da sie save'owac save'y z gry na pen drive??
    3. Oplaca sie kupic taka konsolke? xbox 360 premium xenon/zephyr (jak pisalem wczesniej), 1pad, bez memorki/dysku, przerobiony LT, 5 gier (nfs shift, gta 4 + eflc, bf bc 2, avp 2010) za 300 zl?
    Z gory dziekuje za odp. Postaram sie jakos odwdzieczyc ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Morszczuk

Morszczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie opłaca kompletnie. Dołożysz 300 i masz konsolkę z 2009 jasper :)

4. Olocalt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak, ale tego bym mogl miec za tydzien, a jakbym zbierac musial, to by mi to zajelo dlugo.

5. Dzozefo

Dzozefo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Stopień awaryjności starszych xboxów jest ogromny i dbanie o niego nic ci nie pomoże, sam kiedyś kupiłem mojego pierwszego xboxa 360 był to falcon z zamontowanym extra chłodzeniem i do dzisiaj tego żałuje bo pograłem na nim tydzień, oczywiście o wysłaniu na gwarancje mogłem zapomnieć, dlatego ja radze ci uzbierać i kupić nowego albo używanego ale tylko wersje JASPER, poszukaj może ktoś na forum sprzedaje albo w sklepach, ostatnio w Media Markt w Tarnowie było otwarcie i xbox z dyskiem 20GB i dwoma grami całkiem fajnymi kosztował 599. Na pendrivie nie da się sejwować więc będziesz musiał dokupić dodatkowo dysk albo memory

6. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Dużo lepiej sobie kupić Arcade Jaspera albo Slima 4GB niż starego Zephyra czy Xenona.
    Przy takim starym to wątpie żeby miał gwarancję, będzie nieunikniony RROD i kaput, po konsoli.

@Dzozefo co ty za bzdury pleciesz? ja na moim xboxie sejwuje tylko i wyłącznie na pendrive.
    Okej, mam teraz Slima, ale dokładnie tak samo robiłem na Jasperze

(BTW, prostym sposobem odwdzięczenia się jest kliknięcie w DZIĘKUJ pod nickiem w danym poście ;)

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Nie wprowadzaj w błąd bo na pen drive da się sejwować gry...

8. Olocalt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co myslicie, zeby go kupic za 300, sprzedac za wiecej i wtedy jasper/falcon??

9. siw3x

siw3x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    zły pomysł!! tego co chcesz kupic pewnie dana osoba chce sie go pozbyć z przyczyn jasnych dla nas stary w kazdym momęcie może się zrąbać i pewnie nie raz był na allegro i nikt go nie kupił więc jezeli ty kupisz i wystawisz go zeby go sprzedać możesz sie rozczarować bo dlugo bedziesz go sprzedawał, a fakt faktem sprzet stary wystukany podatny dużą awaryjność co ci da ze kupisz do za 300 jak np naprawa 150 zl?
    poczekaj lepiej i kup nowego lub uzywanego na gwarancjo JASPERA

Widziałem na allegro xbox 360 uzywany pare miesiecy 5 gier dysk i jasper za 650 zł

ale decyzja nalezy do ciebie ja osobiscie kupilem w czoraj nowke z dyskiem nie chciałem uzywanego

10. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Jesli gierki oryginalne to moze nawet. Bo te gry calkiem sporo warte.

11. Morszczuk

Morszczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli np brakuje CI 300 zł do Jaspera to weź na raty w jakimś sklepie. Dajesz wpłatę własną 300 i 10 zł co miesiąc chyba nie tak trudno załatwić ?

12. Olocalt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To pogadam z nim jeszcze, moze zejdzie cos z ceny.
    Jaka cene gdzies postawic?
    Up#
    W sumie nie glupie, moze tak zrobie, ale ja wolalbym uzywanego z LT ;D
    Aha, on ta konsole kupil w sklepie na wystawie, pogral na nim 10 dni i przestal, bo nie ma czasu na granie, pisal, ze sie napalil a i tak prawie nic nie gral.

13. siw3x

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    co z tego zemogą byc coś warte widzisz ile tego na allegro jest??

nie kupuj tego!!! nawet za 200 za 450 masz nowego ixa z końca 2008 roku na gwarancji!!

10 dni tak i kupil 5 najnowszych gier koleś sciemnia

konsola jest stara!! i napewno bym jej nie kupil z tego co widze chcesz miec xboxa jak najszybciej ale pamietaj żebyś potem nie żałował bo nie potrzebnie sie spieszysz z kupnem poszukaj na allegro zastanów sie 2 razy i nie napalaj sie na niego!!

Jedno jest pewne w kazdej chwili może się zrąbać dziwne ze nie wystawił na allegro jak tak mało uzywany pewnie dla tego kto sie zna to nikt go nie kupi!

14. Olocalt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gierki z tego co wiem, to nieoryginalne.
    Tak, bardzo sie napalilem na xboxa, chce go wlasnie miec jak najszybciej, ale kurde z tymi funduszami znowu problem jest ;D
    Niepotrzebnie juz kumplom rozgadalem, ze bede go mial.
    W sumie jednak moze poczekam i dozbieram.
    Z falconem juz chyba nie jest tak zle, nie?
    Najlepiej, to do zimy dozbierac kase, bo teraz i tak czasu nie bedzie na granie, a w zime bedzie duuzo.
    Dzieki wszystkim za odpowiedzi, wszystkim podziekowalem :D
    No i napiszcie jeszcze jak z tym falconem jest, bo slyszalem, ze bardzo rzadko rrod wyskakuje, a w jasperze w ogole. :D
    A allegro i to forum dzial sprzedam przegladam zawsze jak tylko wejde na kompa i szukam xboxa :p

15. siw3x

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    kup tylko nowego nawet falcona bedziesz mial gwarancje i nie musisz sie martwic o naprawe, z kazdym cos moze sie stac bo komus jasper sie nie psuje to nie znaczy ze jest super zalezy na jakiego sie trafi tak naprawde nie kupuj przerobionych tylko nowe lub na gwarancji minimum rocznej

16. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  17. siw3x

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
  18. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    a może byś tak dał link do tej aukcji

19. eloelo320

eloelo320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moim zdaniem w tym momencie to jedynie nowy Falcon na gwarancji, albo najlepiej Jasper, nawet używany. Inne opcje imo są totalnie nieopłacalne. Xenon, jaki by nie był to wybór wręcz fatalny. Wg nieoficjalnych statystyk, 50% Xenonów nie przetrwało nawet 1 roku, to chyba mówi samo za siebie. Falcony tak naprawdę też lecą bardzo często na RRODa ewentualnie E74, dopiero Jaspery to praktycznie bezawaryjne konsole, dlatego ważne, aby w razie co Falcon był na gwarancji. Moja sugestia? Dozbieraj na jakiegoś Jaspera.

20. Olocalt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To nie jest zadna aukcja, ja to po znajomosci kupuje.

Dobra, juz postanowilem.
    Zbieram do zimy kase na jakas elitke jasper + lt.

#edit
    Albo w sumie nie, chcialbym sie spytac, ile z was piszacych tutaj i odradzajacych mi kupna tego xboxa mialo tak naprawde do czynienia z xenonem/zephyrem.
    Cos mi sie wydaje, ze wiekszosc kieruje sie tym, ze inni pisza, ze jest awaryjna, a sam nigdy go nie mial.
    A tak logicznie myslac.
    Najczesciej rrod to przegrzanie co nie? (nie mowie, ze zawsze, bo nie zawsze, ale najczesciej) To raczej watpie, ze u mnie bedzie sie przegrzewal itp. Mowilem, bede dbal, po godzinie grania robil przerwy, postawie w przewiewnym miejscu i nie powinien sie przegrzac.
    Gadalem wlasnie dzisiaj z kumplem i jego brat ma wlasnie konsole od 2006 i nigdy nie mial rroda, robil tak jak ja mowilem, poprostu dbal o niego.
    Ja nie mam zamiaru grac po 10h dziennie na nim.
    Max 2 - 3 godziny, dlatego prosze o odpowiedz osob doswiadczonych ;D
    I nie mowcie, ze kumpel sciemnial, bo znam tego brata osobiscie, to moj dobry kumpel i na pewno to prawda, bo pamietam jeszcze jak kupowal tego xboxa i to wlasnie gdzies w 2006 roku.

21. siw3x

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    zwróć uwagę na to że to jest sprzęt elektroniczny i wysłużony na rynek wypuszczane są nowe wersje konsol tak samo jak ze sterownikami czy patchami do gier wiadomo że za pierwszym razem nie wyjdzie w 100% idealna po 2 było pełno zwrotów dla tego że był awaryjny zobacz sam jak technologia sie zmieniła od czasu 1 xboxa 360 a jak jest teraz widze że sie uparłes na tą konsole i chyba nikt ci nie przegada wieć kup ją ale zeby potem nie było pretesji z ze napęd pada ze coś nie tak jak sam wiesz jaspery miały poprawione chłodzenie a dla czego?? bo poprzednie wersje sypały sie przez to

Decyzja należy do ciebie

Wczytywanie...

Poleć forum