1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań dot. Xbox 360S

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Blask, Grudzień 10, 2011.

1. Blask

Blask Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam nowego xbox'a 360S (nieprzerabiana) od 3 tygodni kupionego ze sklepu i nurtuje mię kilka pytań. Pierwsze moje pytanie, nie wiem czy to wina konsoli więc pytam. Przy szybko(na sprincie) poruszających się modelach postaci pojawiają się wokół postaci pixele, np. na arenie Fifa 12 w której przy blisko widocznej postaci na ekranie pojawiają się koło niego pixele. Mój telewizor to Led 40' ue40d7000 FullHd na konsoli ustawione automatycznie 1080p. Dodaje do tego Zdjęcie.

Drugim pytaniem jest co jest spowodowane rozłączaniem(nie dzieje się to często) mi pada w trakcie
    grania, na padzie kreski mrugają 1,2,3,4 i tak w kółko po kilkunastu sekundach mrugają na krzyż i muszę przytrzymać logo xbox'a. Dodam, że w dashboardzie mam 2 kreski baterii.

Ostatnie pytanie czy coś się dzieje z tą konsolą? Po aktualizacji
    dashboardu pograłem chwile wszedłem do głównego menu i przesuwałem po kategoriach i się zawiesił w menu i z trzy razy na grze(nie na jednej). Nie gram długo max 2-3 godziny. To już wszystkie moje pytania z góry dziękuje za każdą odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. hulkon

hulkon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pojawiające się piksele podczas grania mogą świadczyć o jakimś przegrzewaniu się lub uszkodzeniu procesora graficznego w konsoli.
    Tak samo zawieszanie w dashboardzie.Na Twoim miejscu zadzwoniłbym do Microsoftu i odesłał konsolę na gwarancję.

4. Drake90

Drake90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Masz standardowy kabel AV czy używasz innego kabla (np. hdmi)?

5. Blask

Blask Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślałem, że pixele to norma na konsoli, ale wolałem się zapytać. @Draken90 Hdmi jakieś dobre bo za ponad 100zł

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jak migają na zmiane 1 4, 2 3 to znaczy że baterie się wyczerpują, wtedy pad się rozłącza niedługo będziesz musiał zmienić na nowe, nie patrz na to że w dashboardzie pokazuje jeszcze 2 kreski bo u mnie też pokazuje 2 a baterie są już na wyczepaniu

7. Blask

Blask Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli problem z padem rozwiązany dzięki. Czekam na resztę odpowiedzi.

PS: Jutro kupię nowe baterie i sprawdzę jeśli problem się dalej będzie pojawiać to napiszę.

8. Matiii90

Matiii90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do 1 możliwe że się czepiasz trochę ;) Jeśli zaś chodzi o mrugające w kółko diody na padzie, to rozładowują się baterie - wymień i wszystko będzie grać i buczeć ;)

9. Blask

Blask Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem może się czepiam ale bardzo to razi takie pixele nie tylko na fifi'e 12, chciałem kupić Fable II ale ściągnąłem pierw demo to tam jeszcze gorzej jest niż na fifi'e.

10. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Daj zdjecia albo filmik z tymi pixelami...

11. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Vegeto przecież kolega dał zdjęcie :) KLIK u mnie przynajmniej takiego czegoś nie zauważyłem jak grałem w fife

12. Blask

Blask Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jedno zdjęcie masz w pierwszym moim poście, tymczasowo nie mam czym nakręcić filmu, a wole telefonem nie nakręcać bo wiadomo jak wyjdzie. Wiec tylko mogę zaoferować właśnie te jedno zdjęcie.

Ps: wyprzedził mnie @ROBI772

13. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    aa sorry nie zauwazylem. Pierwszy raz sie z takim czyms spotykam 0_0, moze to wina TV, sprobuj na innym telewizorze, jesli nie pomoze to ja bym oddal na gwarancje zadne inne pomysly do glowy mi nie przychodza niestety

Wczytywanie...

Poleć forum