1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań dot. zakupu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez karti, Listopad 22, 2010.

1. karti

karti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam! Po świętach, jak troszki kasy przybędzie planuję zakup konsoli. Tutaj mam kilka pytań:

1. Co wybrać, będę miał kasę do 800 zł, an gry kasy nie mam, więc planuje kupić albo ixa elite 120gb przeróbka, lub ps3 z jailbreak. Co według Was jest lepsze?
    2. W razie przeróbki, jeżeli odechce mi się grać offline, to czy mogę szybko usunąć flasha napędu?
    3. * XBOX 360 ELITE 120GB + GRA * PARAGON GWARANCJA ! (1319087043) - Aukcje internetowe Allegro
    Czy ta cena jest nie za mała ? Na innych aukcjach ceny są o 100 zł większe. Koleś nie kręci? Czy będę mógł przerobić tą konsolę?
    4. Jaki będzie koszt przerobienie konsoli UP najnowszym/najtańszym softem?

I pytanko nie dot. tematu.

Czy w sklepie elektronicznym można dostać kabel USB do połączenia 2 kompów

Pozdro
    Karti

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    1.Kwestia przyzwyczajenia , ja polecam xbox'a
    2.Tak ale podczas przeróbki poproś serwisanta o oryginalny klucz do napędu , wtedy będziesz mógł odflashować napęd.
    3.Może być , ja kupiłem xbox'a slima 4 gb nowego za 700 zł , więc bardziej by ci się opłaciło wybrać to co ja , lecz ten dysk 4 gb to mało , ale pozostaje jeszcze pendrive max 16gb jako dysk twardy(ja tak zrobiłem)
    4.ok 60 -70 zł

Tak

4. maniekcramp

maniekcramp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    3.jak niewiesz czy można zaufać to sprawdź komentarze allegrowicza jak ma negtywy to znaczy ze jest coś z nim nie tak.

5. karti

karti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za odpowiedzi,

Acha, jeszcze coś :

Czy jak będę chciał unflashować to będę musiał rozkręcać konsole i wyjmować napęd ??

"OBECNIE MAJĄ JUŻ POBRANE NAJNOWSZE UAKTUALNIENIA SYSTEMU !!!" Czy te najnowsze uaktualnienia nie wpłynął na przeróbkę, czy można będzie ją normalnie zainstalować?

6. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ciężko będzie Ci za miesiąc kupić Ps3 do jailbreka (obecnie teraz już ciężko).
    Kto wie co to jailbreak, to raczej konsoli tanio nie będzie sprzedawać (będą ceny jak za Xboxa z Jtagiem).
    Natomiast reszta użytkowników już dawno zrobiła update.

Chyba, że wymyślą jakiś patent na downgrade.

Wczytywanie...

Poleć forum