1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań dotyczące wypalania płyt

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Baqu, Wrzesień 9, 2013.

1. Baqu

Baqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Otóż ostatnio zachciało mi się nagrać grę na xboxa 360 ( pierwszy raz) (Diablo 3), więc zrobiłem wszystko według poradnika (lt3)

Sprawdzenie w abgx itd. Gra się nagrała , ale w konsoli pokazuje, że nierozpoznany dysk kod 03-57-00 i tak poszły dwie płyty w kosz.

W imgburn pokazywało coś w stylu tracking servo failure.

A gdy próbowałem nagrać w clonecd (też z poradnika z forum) to odrazu po kliknieciu ok w nagrywanie to od razu wysuwało tackę z płytą i błąd, że nie nagra.

Poczytałem dalej i zaktualizowałem firmware nagrywarki (nagrywarka to lg gsa h42n) no i gdy jeszcze raz spróbowałem to o dziwo poszło i nagrało się. W Xboxie normalnie odpala i instaluje na dysk (nagranie truncate, a odpalanie z trickiem mp3). Po tym spróbowałem nagrać kolejną grę mając pewność ,że teraz powinno się udać, ale teraz po nagraniu w clone znowu blad w konsoli 03-57-00.

Więc jak to jest, że raz nagra, a raz nie i to z błędem nierozpoznanego dysku, jeszcze bym rozumiał jeśli to by był błąd szmatki

Pewnie nagrywarka co ? i pewnie to nagrywanie to loteria w moim przypadku ?

Rozumiem, że najlepsze są ihasy i każde inne, które potrafią nagrać obraz w 100% ,ale pytam w końcu po to forum i dział dla świeżych hehe :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sam kolego sobie odpowiedziałeś na pytanie ;) Bierz iHAS'a, zwraca się już po pierwszej płycie i oszczędza kombinatorstwa i nerwów, choć to ostanie może nie tak do końca :p

Małe prawdopodobieństwo że ktoś ma identyczny model nagrywarki i da ci sprawdzone porady, ja miałem chyba ten model to po 3 płytach poszedł na gwarancje i dostałem samsunga który teraz się kurzy bo iHAS zasiada tronu :D

Wczytywanie...

Poleć forum