Kilka pytań dotyczących GTA V.

Toyoda

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Mam kilka pytań dotyczące gry GTA V.
A więc, chciałbym się dowiedzieć czy jest taka opcja na auto namierzanie wrogów których trzeba załatwić ?
Mam kompletnie problem z zabijaniem wrogów gdy trzeba bo ten celownik nie dość, że jest biały to i malutki i go kompletnie nie widzę i strzelam na oślep, wiadomo, że takie strzały to gówn* rozbić i ciągle gine a nie chce przewijać misji.
Druga sprawa to zapisywanie gry, gdy kończę grać to zapisuję swoje postępy, włączyłem nawet auto zapis ale mój problem się nie rozwiązał, a więc gdy włączam gre to gra mi się odpala przy około 3,4 % gry a ja mam już chyba ok. 15%, muszę wczytywać ten postęp gry i znów czekać, aż gra się załaduje a niestety gra się długo wczytuje.
Mam jeszcze problem z zacinaniem się gry, miałem już kilka takich przypadków, że w czasie grania, gra się kompletnie zacina i pomaga jedynie wyłączenie konsoli, pad nawet nie reaguje. Dvd1 zainstalowane a gram z dvd2, konsola slim 250gb.
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
pyt.1: w opcjach sterowania przestaw ze swobodnego celowania, na jedno z tych pozostałych. Nie pamiętam jak się nazywa, chyba klasyczne.
pyt.2: najpewniej wyłączasz konsolę z prądu i resetuje ci się data w konsoli. Save są wczytywane po dacie (ten z najnowszą datę zostaje rozpoznany jako ten ostatni). Jeśli odłączasz konsolę od prądu musisz albo podłączyć ją do internetu, wtedy data sama się uaktualni, albo ustawić ją ręcznie.
 

Toyoda

Użytkownik
Użytkownik
Gdy kończę grę to wyłączam pierw gre, klikam na środkowy przycisk na padzie i wychodzę w menu główne i po tym, wyłączam konsole i później odpinam z prądu.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odpinasz konsolę z prądu i w dash'u resetuje Ci się data i godzina.

Co do tych zwiech, to dziwna sprawa,na początek wyczyść pamięć podręczną w ustawieniach ,jeśli nie pomoże ti spróbuj na jakiegoś pena zainstalować dvd1..może coś z hdd.
Możesz też podpiąć się pod LIVE'a i pobrać aktualkę do GTA...

(bo płytka rozumiem idealna :D - bez rys :D )
 

Toyoda

Użytkownik
Użytkownik
Odpinasz konsolę z prądu i w dash'u resetuje Ci się data i godzina.

Co do tych zwiech, to dziwna sprawa,na początek wyczyść pamięć podręczną w ustawieniach ,jeśli nie pomoże ti spróbuj na jakiegoś pena zainstalować dvd1..może coś z hdd.
Możesz też podpiąć się pod LIVE'a i pobrać aktualkę do GTA...

(bo płytka rozumiem idealna :D - bez rys :D )
Płyta rzecz jasna bez żadnych rys, nie wyciągam ją nawet z dysku :)
Narazie się uspokoiło z tymi zawiechami, więc nic nie będę robił w tym kierunku :D


Co do tego wyłączania to konsoli nie odłączam z prądu, gdy kończe gre to wchodzę w menu główne i dopiero wyłączam ją poprzez pada.
 

emwu13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie chodzi tu o kolejność wyłączania tylko o to, że jak odołączysz konsolę od prądu to kasuje się w niej data, a później jak Jabar napisał - gra wczytuje Ci save który ma najnowszą datę, w tym przypadku nieaktualną.

Ustaw w konsoli datę na aktualną (sposoby opisane wyżej przez Jabara) i wtedy włącz grę. Gdy już się wczyta wejdź do menu i wczytaj sobie sam ten save który Cię interesuje.
Przy pierwszym-lepszym autosave gra zapisze się z aktualną datą.

Teraz jeśli przy każdym uruchomieniu konsoli ustawisz datę na aktualną zanim włączysz grę, to będzie Ci wczytywało odpowiedni (aktualny) stan gry.
 

Do góry Bottom