1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań dotyczących kupna Kinecta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez elcoocker89, Maj 31, 2013.

1. elcoocker89

elcoocker89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,chciałbym kupić kinecta tylko problem w tym iż naczytałem się różnych informacji na temat Kinect a Xbox360. Proszę Was o pomoc gdyż niechcę kupić kota w worku. Czytałem różne fora ale czuję niedosyt wiedzy na ten temat. Mianowicie:

1.czy do korzystania z Kinecta potrzebne jest łącze internetowe a jeżeli tak to potrzebne będzie także konto Gold w usłudze xbox live?
    2. Możliwe że zakupię używkę Kinecta, czy bez problemu zarejestruję go ponownie jeżeli poprzedni właściciel już to zrobił? jeżeli nie to co w taki wypadku zrobić?
    3.Mam konsolę Xbox Elite (1 wejście hdmi i 3 usb) czy muszę zakupić do kinecta zasilacz plus ewentualnie jakąś przejściówkę (podobno te dwie rzeczy są niezbędne do konsol starszych niż xbox slim)

Dzięki serdeczne za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    Nie i Nie
    Jak i gdzie chcesz rejestrować kinecta?
    Potrzebujesz zasilacz do Kinect'a tylko ;)

4. elcoocker89

elcoocker89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wyczytałem gdzieś że każdy kinect rejestruję się (po podłączeniu do sieci), a czy kinectowi nie przeszkadza przerobiona konsola?

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    nie to nie film, kinect nie wie czy masz xa przerobionego czy nie. (uznaje ,że masz normalna konsole).

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum