1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań dotyczących mojego xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez karoxan, Sierpień 3, 2013.

1. karoxan

karoxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Już się pytałem ale teraz dla spokoju ducha :D i w trosce o xboxa chciałbym wam zadać kilka pytań.
    Moja konsola to Jasper.
    I tak:
    Po chwili grania konsola nagrzewa się w miejscu napisu XBOX 360 na ściance pod procesorem i zastanawiam się czy ta ścianka nagrzewa się od płyty głównej (lutów procesora) czy od tego krzyżaka trzymającego radiator ??
    Następne pytanie to jak dotknę kratki za konsolą jest ciepła i cieplejsza w skrajnych końcach (od złączy zasilania i sygnałowych) czy tak powinno być ?
    I jeżeli przyłożę rękę tak z 2 cm od kratki z tyłu to wydaje mi się takie letnie powietrze ale ściana za konsolą jest ciepła.
    Czy tak powinno być ? i czy z moją konsolą jest wszystko ok ? Czy może przeprowadzić jakieś zabiegi ?
    Czytałem trochę o rrod'zie i szczerze mówiąc trochę się tego boje i chciałbym się przed tym uchronić. Może jakieś rady ?

P.S
    Proszę o nie usuwanie i zmykanie mojego tematu ponieważ chciałbym aby kilka osób się wypowiedziało. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    zostaw wszystko ok :D

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli chcesz być pewny że wszystko jest z nią idealnie to polecam "spa" dla konsoli czyli wymiana pasty czyszczenie z kurzu.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

5. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Ale beznadzieja po co grzebać jak wszystko działa w ten sposób można przez przypadek coś jeszcze uszkodzić

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

6. karoxan

karoxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Xbox był włączony z 3 godz i wydaje mi sie ze ta kratka z tylu jest niewiele chlodniejsza od spodu konsoli to jest normalne ?
    I juz nie mam pytań .

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk 2

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    rany, przestan dotykac tej konsoli, ona ma byc ciepla

Wczytywanie...