1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań dotyczących MSP - xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RamboMudzynek, Grudzień 14, 2011.

1. RamboMudzynek

RamboMudzynek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc tak. Chcę sie dowiedziec czy jeśli kupię MS POINT i zakupie grę,np. Battlefield BC2, to czy ta gra będzie po polsku? i czy będzie można na niej grac przez LIVE?
    I czemu MSP 6000 jest za 60 zł gdzie niegdzie, a np. 4100 nawet za 150zł. Czym to sie różni

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To zależy czy po polsku, ale na polskim Xbox Live to raczej na 100 %. Tak, będzie można grać przez Live.
    60 zł? Chyba trochę przesadziłeś. Trochę więcej coś koło 100zł. Co do tych cen to w sumie już sam nie wiem. Jeżeli kupić taniej to masz tylko 24h na wykorzystanie wszystkich pkt. Są one przypisane już do danego konta przez sprzedawców. Niektórzy twierdzą, że mogą być kradzione, ale to może lekka przesada. Podobno kilku użytkowników miało tak, że mieli konsole zbanowane za zakup takich MSP. Jeżeli kupisz np. Battlefielda to będzie on na drugim koncie, ale możesz przenieść później licencję. Za takie pkt. nie możesz kupować nagród dla avatara czy coś takiego.

Jeżeli skusiłbyś się na droższe to dostajesz np. skan kodu, wklepujesz sobie go i masz te MSP na długo. Chodzi o to, że nie ma obawy, że znikną.

4. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Jeżeli kupisz BFBC2 na polskim rynku to będzie w polskiej wersji językowej (dubb+napisy). Żeby grać przez multi musisz kupić kod - vip pass.

Co do tych punktów to faktycznie na allegro póki co 59.99 6000msp. Są to punkty załadowane na konto i z niego dokonujesz zakupu i gier etc.(masz na to określony czas bo punkty mogą zniknąć po tym czasie) i następnie pobierasz na konsolę. Te droższe rozwiązania to są kody, które 'zalewasz' na swoje konto. Możesz je trzymać przez nieograniczony czas.

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kolega powyżej wprowadza trochę w błąd. Jeśli dokonujesz zakupu na swojej konsoli to licencja jest już przypisana do niej.
    Ps. Jeszcze kilka dni temu były konta 8000 za 59 zł.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. V.V

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Nie wspomniałem słowem nic o żadnej licencji, więc jak wprowadzam w błąd, przyjacielu?

7. Gambit95

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chyba chodziło mu o mnie :D. Nie wiem czy Robin mnie zrozumiał albo czy ja go :D. Chodziło mi o to, że punkty są przypisane do danego konta, a po pobraniu gier z tego konta, gry są przypisane do niego. Aby mieć na swoim "prawdziwym" koncie musisz przenieść licencję. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

8. V.V

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Błąd. ;) Gdy kupujesz konto z MSP i wydajesz je na gry to te gry są przypisane do konsoli. Możesz odpalić tą grę na każdym profilu. Profil możesz usunąć, a najlepiej sprzedać żeby odzyskać kilka złotych.

Co innego jest z kontami, na których są kupione gry (to jest takie, które jest wyżej wymienione po wydaniu msp na gry). Wtedy trzeba przenieść licencję na swoją konsolę.

9. Gambit95

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aaaa, okey :D. Dzięki. Dziwna sytuacja :D. A mam pytanie .. Nie chcę zakładać specjalnie nowego tematu na jedno krótkie pytanko. Gdy już kupimy takie konto i pobierzemy na konsolkę wybrane gry i usuniemy profil z którego pobraliśmy je to możemy w przyszłości ponownie je pobrać, ale z naszego normalnego profilu? Np. gdy przez przypadek usuniem albo coś stanie się z dyskiem.

10. V.V

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Niestety. Jeżeli usuniemy profil/sprzedamy to nie będzie możliwości ponownego pobrania bez dostępu do konta, z którego zakupiliśmy daną grę/dlc.

11. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Zależy czy z licencją czy bez . Jak z to odpalisz z dowolnego o ile przeniesiesz ją za wczasu na Swój .

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

Wczytywanie...

Poleć forum