1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań dotyczących Przeróbki! :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BombasticFantastic, Marzec 29, 2010.

1. BombasticFantastic

BombasticFantastic Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białogard
    a więc tak, mam kilka pytań dotyczących przeróbki konsoli.
    mam konsole już jakiś czas ale grałem do tej pory tylko na oryginałach. :)
    lecz zastanawiam się przerobieniem.

1. Co daje mi ixtreme LT? - czytałem, że nie sprawdza on wcale wave, można grać na Live jeśli się odpowiednio nagra płytkę. (Czy wszystko to się zgadza? Może jest coś jeszcze co powinienem wiedzieć na ten temat?)

2. Jaką polecacie nagrywarkę do wypalania gier, najlepiej jakąś niezawodną i tanią :)

3. W konsoli mam napęd Samsunga, czy da się go przerobić na ixtreme LT? Czy mogę np kupić już dowolny przerobiony napęd i wmontować go do mojej konsoli? i czy wszystko będzie poprawnie działało? nie będzie żadnych problemów? Będzie można grać na Live'ie z innym napędem?(doczytałem się, że z niektórymi napędami trzeba wgrywać klucze, żeby wszystko chodziło, ale czy to dotyczy napędów wszystkich firm?)

4. Jakich programów używać do poprawnego wypalania gier dla ixtreme LT aby grać na Live'ie ? (chodzi mi tutaj o wszelkie programy do sprawdzania obrazu itp jak i programy do wypalania Nero? Alkohol? czy jakiś inny?)

najczęściej gram na offline, a przerobić chcę na LT aby móc sobie pograć od czasu do czasu w strzelaniny, BD2 czy coś innego :D
    Jeśli ktoś ma czas i jest chętny pomóc i odpowiedzieć na moje pytania może zostawić swój nr gg :)

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To nie jest ten dział. Wiesz dokładnie co daje ixtreme lt. Pamiętaj ,że ban i tak cie nie ominie a bonzo ostatnio wspomniał coś o nadchodzącej fali. Co do montowania napędu itp. to oczywiście w dziale sprzęt. Wypalanie gier- jest dokładny opis jak i co i jak dodawać SS2.

4. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Bodajże 6 kwietnia ma być aktualizacja dasha, po co ? Pewnie, żeby oflagować tych co mają LT

5. Shogopl

Shogopl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1.Jasne można grać na live ale trzeba się liczyć z banem nawet LT nie daje pewności że go nie będzie

2.Polecam coś takiego NAGRYWARKA DVD-RW DL LG GH22NS50 OD RęKI SATA (965897717) - Aukcje internetowe Allegro
    Ewentualnie jakiegoś Pioneera

3.Nie da go się przerobić tym softem .
    Jeśli chcesz mieć LT to tylko Liteon a żeby wymienić napęd musisz mieć klucz napędu
    Za wymianę napędu niema Bana

4.http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/[tutorial]-sprawdzanie-kopii-gier-dla-ixtreme-lt-42393.html

6. Push The Tempo

Push The Tempo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    aktualizacja będzie dotyczyła tego ,że bedziesz mogł np. instalować gry na pendrive tak jak np na hdd :) między innymi do tego ta aktualizacja .

Wczytywanie...

Poleć forum