1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań dotyczących przeróbki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartek25, Wrzesień 29, 2012.

1. bartek25

bartek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, jak w temacie, mam kilka pytań, mianowicie:

1. Kupiłem klocka (Falcon i BenQ), i chcę go przerobić. Z tego co widzę to dasha mam nowego i nie wiem za bardzo którą wersję wybrać - LT+ 2 lub 3, czy iXtreme 1.6 (chyba że wyszedł jakiś nowszy, bo ostatnio konsole przerabiałem ze 3 lata temu). LT+ 3 wolałbym uniknąć, bo trzeba mieć "specjalną" nagrywarkę.

2. Czy teraz za pomocą Jungle Flasher można odczytać kod napędu i zrobić flasha? Bo z tego co pamiętam to kiedyś trzeba było robić to przez DosFlash, ale na tutku z youtuba widziałem że gościu robi wszystko w JF. Jeśli tak, to czy napęd trzeba otworzyć do połowy jak kiedyś, czyli odpalam JF, włączam Xbox'a (z podpiętym już kablem SATA pod kompa) i otwieram napęd przyciskiem i przytrzymuję klapkę aż zatrzyma sie w połowie?

3. Czy przed flashem powinienem podpiąć Xbox'a pod neta i go zaktualizować?

4. Kiedyś koledze po włożeniu jakiejś nowszej gry wyskoczyła aktualizacja i coś się potegociło z Xbox'em. Nie wiecie o co mogło chodzić? Co muszę zrobić jeśli mnie także to spotka?

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum