1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan dotyczacych Xbox-a.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Scudetto, Lipiec 30, 2010.

1. Scudetto

Scudetto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam od 2 dni jestem szczesliwym posiadaczem Xbox-a(zaznacze,ze to moja 1 konsola w zyciu:D,wiec troche nie ogarniam) i przymierzam sie do jego przerobki,i w zwiazku z tym mam kilka pytan.Wiadomo jak przerobie konsole nie bede mogl byc podlaczonym do neta i z tym sa zwiazane pytania:
    Czy do konsoli pobiera sie jakies aktulizacje oprogramowania??A jezeli tak to co one wnosza jakies bardzo powazne poprawki,np:ze bez nich nie beda dzialac gry,ktore wyjda np:za pol roku.Czy poprostu kupilem konsole i ja przerabiam i nic nie musze sie martwic i spokojnie sobie bede gral?
    Czy do gier wychodza jakies uaktualnienia,tzn:naprawa jakis krytycznych bledow,np:jak patche do GTA IV na pc,czy sa to tylko jakies dodatkowe mapy do gier,dodatki,aktualizacje skladow np:do Fify i tyle...?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Tak, ale możesz to zrobić OFFLINE (Nagrać na Pendrive) i nie dostaniesz bana.
    2. Tak wychodzą patcze do gier. Ich tak łatwo nie grasz bo wiąże się to z rozebraniem dysku i wgrywaniu przez Xplorer 360.
    Dodatki są płatne. Składy do fify wgrywasz tak jak patche chyba.

Co do przeróbki z Iextreme LT można grać Live aż do następnej fali banów. (Przed świętami, a może przed Halo Reach).

Wczytywanie...

Poleć forum