1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań dotyczących XBOXA 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lucek444, Marzec 1, 2010.

1. lucek444

lucek444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam parę pytań dotyczących x360:)
    1.Jak jest z banami na xbox live jeżeli mam przerobioną konsolę? Czy bana dostaję odrazu jak zaloguje się do XBL?
    2.Gry na dysku zbanowanej konsoli. Czy istnieje opcja żeby dało radę zgrywać gierki na dysk konsoli z banem?
    3.Jaki flash x360 najbardziej polecacie?
    Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

P.S. Znacie jakieś strony z których mógłbym sciągać gierki na xboxa360? Zależałoby mi żeby gierki były wrzucone na rapidshare.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mate08

Mate08 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zamość
    1. odrazu nie tylko jak bedzie fala banów
    2.Trzeba odblokowac mozliwosc instalacji
    3.Ixtreme LT

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  5. Remaniac

Remaniac Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Tak apropo :
    takich tematów jest milion, wystarczy użyć opcji szukaj, ale cuż, jeśli ktoś jest tak leniwy że nie może ruszyć ręką to łątwiej jest zaśmiecać forum i dawać robotę modom..

Wczytywanie...

Poleć forum