1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań dotycząych HDD, Pendrive.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LysyMoro, Styczeń 27, 2010.

1. LysyMoro

LysyMoro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam, od razu mówię że dużo wertowałem tematów, ale nigdzie nie znalazłem konkretnych odpowiedzi, a bardzo mi zależy. Nie chcę wyrzucać kasy w błoto. Mam zamiar zainwestować w HDD i Pena do mojego klocka i mam kilka pytań.

1. Jaki najlepiej Pendrive kupić? 4, 8 czy 16GB?
    2. Jak kupię dysk na allegro, to normalnie odpali na moim klocku? (Nie zbanowany, Arcade (Jasper))
    3. Czy jak przerobię Pena na fat32 to normalnie śmignie u mnie na konsolce?
    4. Czy jak ściągnę sobie np. jakieś demo i nagram na pena. To jak skopiuje go na HDD to normalnie odpali? Czy jakoś specjalnie trzeba nagrać? (Chodzi mi o forme .iso, .dvd)
    5. Czy dysk po zakupie muszę jakoś konfigurować czy tylko włożyć?

Dziękuje za wszelkie odp. Proszę nie kasować tematu dopóki mi ktoś nie odpowie. Bardzo mi zależy.

Dziękuje i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    2. Tak. Ale mowa o dyskach do Xboxa
    4. Nie. Demo nagrywasz na płytę jak coś. Nie musi to być płyta DL. Wystarczy CD/DVD
    5. Nie

4. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    1. 4-8 GB spokojnie wystarczy (bardziej opłaca się kupić do X'a dysk 250 GB i transfer kit)
    3. Tak

5. LysyMoro

LysyMoro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Aha, dzięki za odpowiedzi. Ale gry normalnie będę mógł instalować z płyt? Tego pendrive chciałem kupić w sumie dlatego żeby aktualizować np. gry. Bo wychodzą patche i muszę robić to ręcznie, bo bana nie chce załapać.

Jak mam np. patch (na pendrive) i zainstalowaną grę na HDD. To robi się to na zasadzie "zamień pliki" czy też się jakoś instaluje?

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To jest aktualizacja dashboardu a nie samych gier...
    Aktualkę gier robisz bezpośrednio na dysk przez transfer kit

Wczytywanie...

Poleć forum