1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań i prośba o stockowy firmware samsung ms 28

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz Wierzbicki, Wrzesień 30, 2013.

1. Mateusz Wierzbicki

Mateusz Wierzbicki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, ostatnio naszła mnie chęć pogrania na xbox (premiera GTA5 i innych fajnych gier), więc wyciągnąłem starego XBOX 360 arcade z szafy. Chcę wgrać nową aktualizacje tj. dashboarda 16537, ale nie mogę... E66 podczas aktualizacji, mam przerobiony napęd. Wiem już że muszę wgrać stock'owy firmware do napędu, nie posiadam owego, więc proszę was drodzy forumowicze o pomoc i wysłanie linka z firmwarem, bądź wysłanie na e-maila (mathewillow@gmail.com). Szukałem tu na forum, ale nie mogłem się doszukać, w google również szukałem i znalazłem, ale linki do firmwarów które znalazłem już wygasły, albo zostały usunięte.

I jeszcze 2 pytanka...

Czy kiedy wgram już stock'owy firmware to będę mógł wgrać najnowszą aktualizację mimo, że mam bana na konsolę? ( niestety pech chciał, że zbanowali mi kiedyś podczas grania w sieci ).
    Jaki firmware wgrać potem, jeżeli już uda mi się wgrać tą aktualizację?

Proszę o pomoc, jestem trochę zielony, na yt znalazłem wszystko co i jak zrobić żeby było dobrze, ale potrzebuje tego stockowego firmware.

PS. SŁABO SZUKAŁEM, STOCKOWY FIRMWARE ZNALAZŁEM TU http://www.ixtreme.net/ixtreme-lt-lite-touch-download/14488-ixtreme-lt-3-0-download-slim.html

Ale czekam na odpowiedzi na pytania które zadałem :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jaka jest data produkcji twojej konsoli?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. Mateusz Wierzbicki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox arcade data produkcji 2006.06.04. Ma to jakieś znaczenie ? :p

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zrób ofw, zrób update, i zrób cfw o ile masz odpowiedni napęd w swojej konsoli inaczje..... [​IMG]

Nie rób update z pendrive.

1 osoba to lubi.
  6. Mateusz Wierzbicki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam napęd Samsung TS-H943A MS28 na 100% bo dzisiaj otworzyłem xklocka bo tacka mi się nie wysuwała i musiałem przeczyścić tą gumkę, i już śmiga jak powinno. Napęd chyba odpowiedni, skoro mam do tego samego stockowy firmware ze strony ixtreme.com . Czyli to że mam bana nie wpłynie na postęp aktualizacji po wgraniu stockowego firmware? :)

Wczytywanie...

Poleć forum