1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań - konsola po przeróbce

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Śliwa85, Grudzień 26, 2012.

1. Śliwa85

Śliwa85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.

Ostatnio mój szwagier przerobił konsolę xbox 360 jasper. Obecnie dash to 2.0.16178.0, a przeróbka to lt +v3.0 ( konsole zaktualizował ten ktoś kto ją przerabiał, dash sprawdzony przed podłączeniem kinecta ).

Człowiek, który przerobił konsolę powiedział, że teraz to grać można tylko w gry pod kinecta, ale żeby nie grać w takie normalne gry na pada i trochę mnie to zdziwiło. Czy rzeczywiście tak jest czy może ten człowiek mocno gdzieś w głowę się uderzył ?

Druga sprawa jest taka. Zaraz po przeróbce i pierwszym uruchomieniu został podłączony kinect, który coś tam napisał o aktualizacji. Konsola nie była podłączona do internetu, ale z czasem na konsoli wyskoczyło, że sie zaktualizowało coś i kinect zaczął działać. Czy dobrze się to stało ? Z tego co czytałem większość przerobionych konsoli aktualizuje się z pena, tak jak by ręcznie. ( gra, akurat star wars działa )

Jeszcze jedno grając w gry na kinecie są problemy z dziwiękiem, raz jest raz go nie ma. Mi się raczej wydaje, że to kwestia kabla lub ustawień dzwięku w konsoli, ale może ktoś coś takiego miał to od razu podpowie co włączyć lub wyłączyć.

Nie wiem jak z dzwiękiem na grach na pada, ponieważ ....... czytaj wyżej :)

Przepraszam za informacje "coś tam wyskoczyło, coś tam pisało". Niestety nie było mnie przy tym wszystkim, a ja niestety lub stety jestem posiadaczem ps3 :)

Pozdrawiam i przy okazji Wesołych Świąt !

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    1. <smiech>
    2. Aktualizacja sie sciagnela, to dobdze :p
    3. -

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

4. Śliwa85

Śliwa85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Też tak myślałem :), ale co tam nowy rok idzie może ten człowiek wcześnie świętować zaczął.
    2. no to ok, ogólnie przerobione gry działają
    3. Co do tego dźwięku zapomniałem napisać, że przed przeróbką było wszystko ok. Kable sprawdzone podłączone ok, więc to może kwestia ustawień.

Wczytywanie...

Poleć forum