1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan Laika.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Borus, Luty 3, 2009.

1. Borus

Borus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łowicz
    Mam kilka pytan dotyczacych konsoli. Zeby nie bylo przeszukalem forum i nic nie znalazlem co by zaciekawilo w pelni moja ciekawosc.

1. Co daje podlaczenie X360 z PCetem do sieci domowej? (Mam XP na PC wiec sam nie moge sprawdzic i zastanawiam sie czy warto Viste zainstalowac).

2. Czy jesli dostane bana na X360 to wplynie to w jakis sposob na komunikacje konsoli z PCetem?

3. Mysle nad zmiana dysku z 60 GB na 120 GB. W jakis sposob moge sam przegrac dane z jednego dysku na drugi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Możesz odtwarzać filmy, muzykę z komputera (nie potrzeba do tego VIsty, można z XP z dodatkowym orpogramowaniem)
    2. Nie
    3. Za pomocą specjalnego kabelka ;]

4. Borus

Borus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łowicz
    1. Jesli mam napisy do filmow to musze je tez wkleic do filmu jak w przypadku gdybym odtwarzal filmy z napedu w X360?

O jakim dodatkowym oprogramowaniu mowa?

3. Moze cos wiecej o tym kabelku? Rodzaj. Zdjecie itp :) Nie moge zgrac tych danych po sieci na PCeta, a potem na nowy dysk?

5. kompot

kompot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Windows media center XP
    Strona główna systemu Windows XP Media Center Edition 2005
    Było juz na forum

XSATA

6. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. mateusz232

mateusz232 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a ja mam pytanie jaka przejściówkę użyć żeby przy zasilanie chłodzenia 4pin rozeszło się na dalej te samo 4 pin + żebym mógł jeszcze jeden wiatraczek na GPU mógł podczepić?

8. Borus

Borus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łowicz
    Niestety niezbyt dziala Windows Media Connect na moim sprzecie i nie wiem czemu. Mysle nad zmiana systemu na Windows XP Media Center Edition 2005 tylko czy nadal mozna w z tym systemem laczyc X360? Skad to pytanie? Jakis miesiac temu w zwiastunie na konsoli o tym jak podlaczyc ja do neta pisali o Windows XP Media Center Edition 2005 i Viscie. A teraz pisza tylko o Viscie. Ma ktos Windows XP Media Center Edition 2005 i korzysta z X360 na dzien dzisiejszy?

Wczytywanie...

Poleć forum