1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań na początek

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Akindusx, Październik 20, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Akindusx

Akindusx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A więc dziś stałem się posiadaczem konsolki 360 elite jasper :) I mam kilka banalnych pytań na początek.

1. Jak poprawnie wyłączać xboxa ? Jeśli jestem w menu głównym (moja konsola, biblioteka gier, filmów, muzyki ... etc.) to po prostu naciskam przycisk główny na konsoli aby ją wyłączyć czy jest gdzieś w menu opcja wyłącz tak jak w komputerze ? :p

2. Założyłem konto, podałem Nick, wybrałem avatar i regional: Polska ? Ale słyszałem, że wpisuje się gdzieś jakiś kod konsoli czy identyfikator i nie wybiera się regional Polska tylko np. Anglia czy coś innego ? Mogę utworzyć se jeszcze jedno konto i najlepiej co wybrać w regional ?

3. Jeśli mam oryginałke COD MW 2 to lepiej zainstalować ją na dysk czy grać na niej tylko wypalając płytke ?

4. Żeby grać w grę, którą mam zainstalowaną dysku to i tak muszę wtedy włożyć płytkę z grą do napędu ? Jeśli tak, to jest jakaś opcja aby grać z dysku (mając płytę w napędzie) czy konsolka automatycznie puszcza grę z dysku i płyta jest dużo mniej obciążona ?

5. Podczas 1 uruchomienia włożyłem baterie do padów i odpaliłem naciskając przycisk na konsolce (ten malutki) odpowiadający za pady. Czy przy każdym wyłączeniu/włączeniu muszę coś z nim majstrować czy on już w ogóle mnie nie obchodzi jedynie przyciski uruchamiające pad na padzie.

6. Na padach mam też ten malutki przycisk co na konsoli (odpowiadający za pady) i jak nacisne raz to jedna kreska miga w około i później się pali na stałe jedna zielona, ale jak nacisne go drugi raz to migają wszystkie dużo szybciej ? Czym się to różni ?

Jak na razie to tyle, ale bede aktualizowal ten temat jesli bede mial jakies pytania, zeby nie zasmiecac forum, pozdr :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomaszek007

tomaszek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    4. jak wlozysz gre klikasz na padzie Y i masz do wyboru "uruchom gre z dysku"
    1. zeby wylaczyc iksa klikasz na srodkowy przycisk , przytrzymujesz ok 2-3 sek i pojawia sie munu ( wylacz konsole albo wylacz kontroler do wyboru)
    3. nie rozumiem pytania
    5. nie rozumiem pytania

4. Akindusx

Akindusx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    3 - juz nie wazne, po prostu chodzilo mi o to, czy gre lepiej instalowac na dysk czy nie, ale juz wiem, ze tak bo sie mniej plyty ******** :)

5. No przy 1 uruchomieniu konsoli nie chcial dzialac pad mimo, ze na padzie nacisnalem ten okragly przycisk (migaly kreski zielone), ale nie nacisnalem na konsoli tego malego, czarnego przycisku. Pozniej sie poczailem, konsola wykryla pady i smiga, i chodzi mi o to czy teraz za kazdym razem musze je wykrywac, ale juz mam odp, od kumpla, ze nie, tylko ten 1 raz, potwierdzacie ?:)

5. b_robbie

b_robbie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Nie no tą są jakieś jaja :D ten malutki przycisk używasz tylko raz jest do wykrywania padów

6. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A kto mówi o malutkim przycisku... Czytaj ze zrozumieniem chodzi o przycisk logo xbox na środku pada...

Co do drugiego pytania... Wybiera się inny region jak zakładasz konto xbox live, trzeba tak robić bo póki co jeszcze nie ruszyła ta usługa w Polsce.

Piąte pytanie - tak tylko raz, mówi się o tym potocznie "sparowanie pada z konsolą"

Uzyskałeś odpowiedzi na swoje pytania... Temat wyczerpany ZAMYKAM

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum