1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kilka pytan na początek

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kret_bike, Listopad 20, 2010.

1. kret_bike

kret_bike Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam jestem tu nowy. Kilka dni temu kupilem od znajomego xbox'a 360 elite. konsola jest przerobiona i nie zamierzam jej podlaczac do live'a.
    Chciałbym zrobic update oprogramowania bo przerobka zostala wykonana ponad rok temu i od wtedy nic nie bylo aktualizowane. nie chodza mi takie gry jak pes 10. Czy wystarrczy zmienic dashboard na nowszy i ma to dzialac. jaki dash polecacie bo naczytalem sie troche zlego na temat tych nowych. moze 9199? prosze o wyrozumialosc

2. Lotnik421 Xbox One

3. gydoky

gydoky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tez bym prosil o pomoc w tym kierunku mam xboxa arcade z przerobka 1.5(chyba(1.6)) a jestem zielony w tym temacie bo to moja pierwsza konsolka :)

4. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Ludzie, jest coś takiego jak google, wpisujecie nazwę waszego miasta(jeśli mieszkacie w mieście) i np. Flashowanie xboxa 360 ;] i wam wyskakuje, a jesli chcecie isc na latwizne to dam wam link do dobrego serwisu: PROFESJONALNY SERWIS KONSOL XBOX 360, PS3 i XBOX

Wczytywanie...

Poleć forum